LUBLIN

Kilkukrotnie ugodził nożem swojego brata. Został zatrzymany

Lubelskie

Łęczyńscy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu łęczyńskiego.

Mężczyzna podczas awantury domowej kilkukrotnie ugodził nożem swojego brata. Usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Łęczyńscy policjanci zostali zaalarmowani, że w jednym z mieszkań w Łęcznej leży zakrwawiony mężczyzna. Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającego oraz dwóch braci w wieku 33 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi. W mieszkaniu były porozbijane szyby w drzwiach i panował ogólny bałagan. Pokrzywdzony posiadał rany kłute na ciele. Został przetransportowany do łęczyńskiego szpitala. jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci zatrzymali jego brata i przewieźli do policyjnej celi. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał ponad 1,60 promila alkoholu w organizmie.

Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że w trakcie awantury domowej 33-latek kilkukrotnie ugodził nożem swojego brata.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu usiłowania zabójstwa. Wczoraj mężczyzna decyzją sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy.

Zgodnie z obowiązującym prawem grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button