INNEMOTOSPORT

iRacing Endurance Series. Robert Kubica wystartuje w wirtualnym wyścigu

iRacing Endurance Series

Robert Kubica weźmie udział w internetowej rozgrywce iRacing Endurance Series.

Kierowca będzie rywalizował wspólnie z partnerami w 1. rundzie serii na torze Suzuka. Wyścig zostanie rozegrany w sobotę.

Robert Kubica aktywnie spędza czas podczas przerwy w startach Formuły 1 i serii DTM. Kierowca zaprezentuje swoje umiejętności na popularnej platformie iRacing podczas dwunastogodzinnej rywalizacji w ramach pierwszej odsłony iRacing Endurance Series. Kubica w wyścigu pojedzie w barwach Orlen Team i poprowadzi BMW M8 GTE.

Kubica w wyścigu pojedzie w barwach Orlen Team i poprowadzi BMW M8 GTE (fot. pras.)

– Wciąż jeszcze odkrywam świat e-sportu, więc jest to dla mnie spore wyzwanie. Staram się dbać o sprawność i refleks, więc będzie to dobra okazja do treningu. Przede wszystkim traktuję jednak ten wyścig w kategoriach rozrywki i mocno liczę na dobrą zabawę – mówi Robert Kubica.

Wyścigi z serii iRacing Endurance Series to rozgrywka zespołowa, umożliwiająca dzielenie się obowiązkami na wirtualnym torze, takimi jak przygotowanie strategii czy komunikacja przez radio podczas rywalizacji. W sobotnim wyścigu w ramach zespołu do Roberta Kubicy dołączą Marcin Skrzypczak oraz Irlandczyk Niall Quin i Hiszpan Pablo Araujo.

Początek wyścigu o godzinie 15.00. Zobacz przejazd Roberta Kubicy.

Transmisja na żywo TUTAJ!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button