FILM I SERIALE

Gwiazdy na uroczystej premierze filmu „Psy 3. W imię zasad” [ZDJĘCIA]

Film „Psy 3. W imię zasad”

Warszawskie Multikino Złote Tarasy przeżyło oblężenie w związku z uroczystą premierą najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego – „Psy 3. W imię zasad”.

To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło do kina niemalże 2 tysiące osób! Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć reżysera trylogii, Władysława Pasikowskiego, który świętował wraz z obsadą: Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą, Arturem Żmijewskim, Marcinem Dorocińskim, Sebastianem Fabijańskim, Dominiką Walo, Tomaszem Schuchardtem, Wojciechem Zielińskim, Magdaleną Szczerbowską i Aleksandrą Lindą. Na czerwonym dywanie obok twórców pojawiło się również wiele znanych postaci polskiego show-biznesu, między innymi: Ryszard „Peja” Andrzejewski, Michał Koterski, Maria Sadowska, Sebastian Stankiewicz, Marcin Gortat, Lidia Popiel, Edyta Herbuś, Tomasz Oświeciński, Katarzyna Bonda, Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski, Karolina Gilon, Aleksandra Hamkało, Sandra Herbich, Piotr Trojan, Kamil Nożyński, Łukasz Palkowski, Karolina Szostak. Uroczystość poprowadziła Paulina Chylewska.

„Psy 3. W imię zasad” trafi do kin już w najbliższy piątek.

„Psy 3. W imię zasad” – oficjalny zwiastun

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki.

Obsada: Bogusław Linda („Kroll”, „Psy”, „Powidoki”), Cezary Pazura („Pitbull. Ostatni pies”, „Kiler”, „Psy”), Artur Żmijewski („Czarny Mercedes”, „Mój rower”, „Psy II: Ostatnia krew”), Edward Linde-Lubaszenko („E=mc²”, „Poranek kojota”, „Psy”), Marcin Dorociński („Pitbull. Ostatni pies”, „7 uczuć”, „Róża”), Sebastian Fabijański („Legiony”, „Mowa ptaków”, „Kamerdyner”), Tomasz Schuchardt, („Kurier”, „Cicha noc”, „Karbala”), Jan Frycz („Ślepnąc od świateł”, „Legiony”, „Służby specjalne”), Arkadiusz Jakubik („Kler”, „Jestem mordercą”), Mirosław Baka („Legiony”, „Zabawa zabawa”, „Jack strong”), Jacek Beler („Ślepnąc od świateł”, „Kler”), Wojciech Zieliński („Służby specjalne”, „Chrzest”), Eryk Lubos („Underdog”, „Drogówka”, „Dzień kobiet”), Aleksandra Linda („Totem”, „Diablo. Wyścig o wszystko”), Dominika Kluźniak („Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Wkręceni”, „Lejdis”), Dominika Walo (pierwszy raz na dużym ekranie)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button