FESTIWALEKONCERTY

Fest Festival 2022. Rudimental, Beata i Bajm, SYML, Armand van Helden i The Chainsmokers [ZDJĘCIA]

Festiwale

Przedostatni dzień FEST’a za nami.

Piątkowa noc to występy największych gwiazd. Swoje umiejętności zaprezentowali m.in. Natalia Nykiel,  Margaret, Rudimental, Beata i Bajm, SYML, Smolasty, Sokół, Armand van Helden oraz The Chainsmokers.

Pierwszy bardzo mocny akcent trzeciego dnia festiwalu miał miejsce o godz. 18:00, kiedy na głównej scenie pojawiła się brytyjska drumbussowa grupa Rudimental, która zagrała swoje największe hity m.in. „Waiting All Night”, „Feel the Love”, „These Days”.

Wszystko to jednak było dopiero rozgrzewką przed godz. 20:00, kiedy ubrana cała na czarno na scenie pojawiła się królowa wieczoru – Beata Kozidrak, zaczynając z wysokiego C utworem „Biała Armia”. Po raz pierwszy zaśpiewała na żywo swój nowy singiel „Frajer”, a na telebimach wyświetlony został premierowo klip do utworu. Na festiwal publiczność rzadko może spodziewać się bisów, ale Beata nie miała wyjścia, jeszcze kilka minut po zakończeniu oficjalnej części występu fani wywoływali są ponownie na scenę. To były emocje, których nie zapomni chyba nikt.

Po krótkiej przerwie ok. 22:00 za sprawą Sokoła na Polach Marsowych wybrzmiały klasyki polskiego rapu. Artysta uraczył wszystkich nie tylko swoimi kawałkami, ale także zabrał tłum w sentymentalną podróż do czasów WWO i legendarnego „Damy radę”. Przypomniał także kawałek „W Aucie”, który nagrał wspólnie z Pono i Frankiem Kimono oraz nie zapomniał o zaproszeniu na scenę ZIP Składu. Imprezę na głównej scenie zamykali The Chainsmokers.

Przed nami finałowy dzień Fest Festival 2022, Main Stage będzie dzisiaj należeć do OIO, Jungle, Sanah i Stromae, na pozostałych scenach będziemy mogli usłyszeć m.in. Piotr Zioła, Caribou, Scooter, Kizo, Kaliber 44.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button