FESTIWALEKONCERTY

Enea Spring Break 2020: Mrozu, król, Julia Marcell, Sonbird, Popkiller Młode Wilki i inni

Enea Spring Break 2020

Poznaliśmy pierwszych wykonawców Enea Spring Break 2020!

Do line upu poznańskiego festiwalu dołączają:

Mrozu, król, Julia Marcell, Joulie Fox, JAVVA, Cinemon, Ugla, Bez, The Walkers, Eliza A. Tkacz.

Do festiwalu dołączyli także:

Natalia Przybysz, Mery Spolsky, Sonbird, Sonia Stein, Jane’s Party, Stach Bukowski, Zimnv, Cudowne Lata, Kwiaty, VHS, Nowomowa, Cold Meat Party, Box Anima, Panilas, Bartek z piekła i Shagreen.

Po raz pierwszy na Enea Spring Break Popkiller Młode Wilki 7 Showcase

Popkiller Młode Wilki to akcja polegająca na selekcji, wyróżnieniu oraz wsparciu promocyjnym najciekawszych młodych talentów na polskiej scenie hip-hopowej. W dotychczasowych edycjach pojawiły się takie czołowe dziś postaci polskiego rapu jak KęKę, Białas, Tymek, Bedoes, ReTo, Sarius, Bisz, Guzior, Żabson, Gedz, Otsochodzi, PlanBe, White 2115, Jan-rapowanie, Bonson czy Wac Toja.

Podczas showcase’u na Enea Spring Break wystąpią Karian, Opał, Augustyn i Koza!

Karian – artysta, który nie boi się eksperymentów, a jego wokalne kombinacje raz przypominają Post Malone’a, a za moment – Artura Rojka z początku kariery. Na tegorocznych „Skrawkach” zbudował intymny, kameralny klimat, w który wchodzi się po uszy. Niedługo ukażą się jego „Przeboje lat 90”, które wielu osobom przypomną beztroskie czasy dzieciństwa.

Opał – od lat kojarzony z horrorcore’em, obecnie otwiera się na bardziej osobistą tematykę, stawiając na szczerość, emocjonalność i wrażliwość. O jego rozwoju mogą świadczyć najnowsze wydawnictwa „Motyl” czy „Pandora”. Niebawem ukaże się konceptualny materiał „7G” stworzony z Kleszczem, będący podróżą przez 7 grzechów głównych. Członek ekipy Brain Dead Familia oraz założyciel Voodoo People.

Augustyn – wcześniej znany jako KND, ma na swoim koncie dwie płyty, a tegoroczny „Nawrót” wydaje się być jego najbardziej dopracowanym dziełem, albumem nasyconym po brzegi surowymi, rozdzierającymi emocjami, które potrafią poruszyć do głębi. Wyjątkowa artystyczna wrażliwość (oprócz rapowania Augustyn maluje obrazy czy… witraże) połączona z rozedrganym, pełnym krzyków i przyspieszeń, wyrosłym na gruncie psycho-rapu flow tworzą postać unikatową, obok której ciężko przejść obojętnie.

Koza – jeśli masz 20 lat, na koncie brak oficjalnej płyty a Gazeta Wyborcza okrzykuje cię „objawieniem polskiego hip-hopu” to nie może tu być przypadku. Inteligentny gość, sprawiający wrażenie, że zawsze będzie o krok przed wszystkimi i jeden z najbardziej intrygujących newcomerów na scenie. Oczytany, błyskotliwy, łączący toki myślowe i skojarzeniowe, na które nie wpadłby nikt inny – a równocześnie prowokator, stawiający wyzwanie odbiorcy, zacierający linię między prawdą a fikcją. Wydał EPkę „Loty” i album „Mystery Dungeon”, niedługo ukaże się album „Patologya”.

Siódma edycja Festiwalu Enea Spring Break odbędzie się w dniach 23 – 25 kwietnia 2020 roku.

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference to największy showcase’owy festiwal w Polsce – młode, obiecujące zespoły występują na scenie obok najbardziej znanych polskich artystów. Dodatkowo uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach i spotkaniach z ludźmi z branży muzycznej. Jak co roku, festiwal odbędzie się w kilkunastu miejscach w całym Poznaniu.

Trzydniowe karnety dostępne na www.LiveNation.pl

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button