LOTNICZE NEWSY

Covid-19. Ryanair wprowadził paszport szczepionkowy w swojej aplikacji

Zarządzanie dokumentami Covid-19

Ryanair wprowadził nową funkcję w swojej aplikacji – zarządzanie dokumentami Covid-19.

Pasażerowie mogą zapisać w niej negatywny wynik testu PCR, certyfikat szczepienia oraz inne dokumenty, które mogą być wymagane podczas podróży do krajów UE latem 2021 roku. Skuteczne wprowadzenie programów szczepień na Covid spowoduje powrót wakacyjnych podróży w ramach UE, a nowa funkcja w aplikacji Ryanaira – zarządzanie dokumentami Covid-19 – sprawi, że latem tego roku podróże lotnicze w UE będą dla klientów jak najbardziej bezproblemowe.

Ryanair wprowadził nową funkcję w swojej aplikacji – zarządzanie dokumentami Covid-19 (fot. org.)

Ryanair jest przekonany, że unijny program szczepień spowoduje zniesienie obecnych ograniczeń w podróżowaniu do UE przed wakacjami szkolnymi, a pasażerowie będą mogli korzystać z nowej funkcji w aplikacji Ryanair, gdzie w jednym miejscu będzie można zamieścić wszystkie dokumenty Covid-19, co znacznie ułatwi przedstawienie ich na lotnisku w dniu podróży.

Paszport szczepionkowy w ramach calej UE nie powstanie przed latem 2021 roku, więc Ryanair wychodzi na przeciw dodatkowym wymaganiom stawianym przez niektóre kraje unijne. Nowa funkcja w aplikacji – zarządzanie dokumentami Covid-19 – zapewnia, że ​​pasażerowie zachowają wszystkie dokumenty podróży Covid-19 i będą bezpiecznie mogli przechowywać je w jednym miejscu i w łatwy sposób przedstawić na lotnisku w dniu podróży.

Dara Brady, Dyrektor Marketingu Ryanaira powiedział:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia nowej funkcji w aplikacji – zarządzanie dokumentami C-19 jednocześnie przygotowując się na powrót rodzinnych wakacji latem 2021 roku. Wielu klientów Ryanair wybierze się na pierwsze wakacje od ponad roku, stosując się do nowych wytycznych podróży, a nowa funkcja aplikacji Ryanair umożliwi zapisanie i przechowywanie wszystkich dokumentów Covid jak wyniki testów PCR, formularze lokalizacyjne pasażera czy świadectwa szczepień w jednym miejscu bez konieczności drukowania papierowych wersji.

Rozkład lotów Ryanaira na lato 2021 jest już w sprzedaży – z zastrzeżeniem zmieniających się rządowych ograniczeń dotyczących podróżowania. Uważamy, że po zaszczepieniu grup wysokiego ryzyka w UE/ osób starszych do końca maja lub czerwca ograniczenia podróży zostaną złagodzone, popyt na podróże lotnicze ponownie wzrośnie, a tutyści z Europy znów skorzystają z zasłużonych wakacji na plażach Hiszpanii, Włoch, Portugalii i Grecji. Z niecierpliwością czekamy na powrót naszych klientów i ich rodzin na pokładach naszych samolotów latem 2021 roku.”

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button