FILM I SERIALE

„Chilling Adventures of Sabrina” – sezon 4. Finał serialu przed nami [ZWIASTUN]

"Chilling Adventures of Sabrina"

Ostatni sezon serialu „Chilling Adventures of Sabrina” będzie miał premierę już 31 grudnia.

Nastoletnia czarownica będzie walczyła z mocami, które chcą doprowadzić do końca świata.

Czwarta seria składa się z ośmiu odcinków. W każdym epizodzie pojawi się inny „potwór”. Sabat stoczy potyczki, a Sabrina będzie z Nickiem.

„Chilling Adventures of Sabrina” 4. sezon (fot. Netflix)

W roli głównej występuje Kiernan Shipka oraz Miranda Otto, Lucy Davis, Chance Perdomo, Jaz Sinclais, Ross Lynch.

Zapowiedzi premierowego sezonu

„Chilling Adventures of Sabrina” to nowa interpretacja pochodzenia i przygód „Sabriny, nastoletniej czarownicy”, przeobrażona w mroczną opowieść o dorastaniu z elementami horroru, okultyzmu i oczywiście czarów.

„Chilling Adventures of Sabrina” 4. sezon (fot. Netflix)

W części trzeciej Sabrina zmagała się z następstwami wydarzeń z poprzedniej części. Chociaż pokonała swojego ojca, Lucyfera, to Mroczny Pan pozostaje uwięziony w ciele jej ukochanego chłopaka, Nicholasa Scratcha. Sabrina nie może żyć ze świadomością, że Nick dokonał ostatecznego poświęcenia i teraz cierpi w ogniu piekielnym pod bacznym okiem Madam Szatan. Dlatego z pomocą swoich śmiertelnych przyjaciół z Klubu Strachów (czyli Harveya, Rosalind i Theo) Sabrina postanawia za wszelką cenę ocalić go od wiecznego potępienia i sprowadzić z powrotem w swoje ramiona. Niemniej jednak usunięcie Księcia Ciemności z tronu odbija się głośnym echem w krainie potępionych i teraz, bez wyznaczonego następcy, Sabrina musi przyjąć rolę „Królowej”, aby ochronić tron przed pretendentem: przystojnym Księciem Piekła, Kalibanem. Tymczasem w Greendale pojawia się tajemniczy grupa, która stanowi zagrożenie dla Spellmanów i kowenu: plemię pogan chce przywołać do życia starożytne zło…

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button