MUZYKA

bango balenci z singlem „COME UP”. Czy raper będzie objawieniem rodzimej sceny w 2024 roku?

Rap

Zapisujcie tę ksywkę w swoich notesach, bo w 2024 roku bango balenci może nieźle namieszać na rodzimej scenie.

Do sieci trafił jego najnowszy singiel „COME UP”, którym młody raper zamyka obfitujący w wydarzenia kończący się właśnie rok. Utwór jest dostępny w serwisach streamingowych.

W tym roku bango balenci zdecydowanie nie próżnował. Pochodzący z Poznania 18-latek wydał w tym roku sześć autorskich singli oraz wziął udział w akcji 2115 RISK TAKERS, gdzie pojawił się w dwóch utworach. Każdym z nich młody raper udowadniał, że wachlarz jego umiejętności jest bardzo szeroki i ma jeszcze sporo do udowodnienia swoim słuchaczom. Pod koniec roku bango balenci zainicjował cykl „BANGOWAVE”, w ramach którego ukazały się dwa kawałki – „TURN ME UP” i świeżo wydany „COME UP”.

Najnowszy singiel bango balenci pokazuje go z dotychczas nieznanej strony. Nie usłyszymy w nim turn-up’owego brzmienia i agresywnej nawijki; wręcz przeciwnie – młody raper dzieli się ze słuchaczami refleksjami na temat relacji międzyludzkich i zebranych doświadczeń. Za trapową, nostalgiczną kompozycję odpowiadają Maybach i Json, a całości można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

bango balenci wjeżdża z nowym singlem „TURN ME UP”

Śmiało można stwierdzić, że bango balenci przebojem wdarł się na scenę. Ten 18-letni raper z Poznania mimo młodego wieku ma już na swoim koncie współpracę z Alberto i Josefem Bratanem w ramach ich wspólnego albumu, a niedawno wziął także udział w akcji 2115 RISK TAKERS, gdzie udzielił się w dwóch singlach.

Teraz młody artysta zaprezentował solowy kawałek „TURN ME UP” skomponowany przez Kodera i Syru i tym samym zapoczątkował cykl utworów wydawanych pod szyldem BANGO WAVE.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button