MUZYKA

kuqe 2115 i bambi z singlem „zostań, proszę”

Polska muzyka

Pamiętaj księżniczko, że łobuz kocha najbardziej!

Do udziału w drugim singlu promującym swój debiutancki projekt reprezentant 2115 Label zaprosił najpopularniejszą polską raperkę, bambi! Niech nie zmylą was małe literki w tytule – „zostań, proszę” to współpraca dużego kalibru.

kuqe 2115 i bambi (fot. pras.)

O tym, że kuqe 2115 i bambi nagrali razem utwór, jako pierwsi dowiedzieli się uczestnicy kwietniowego koncertu bambi w Warszawie, na którym kuqe 2115 pojawił się jako gość specjalny, przedpremierowo wykonując utwór na żywo.

Pierwsze pogłoski o zbliżającej się premierze kawałka ujrzały światło dzienne w drugiej połowie czerwca, gdy w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia i nagrania z planu teledysku z udziałem obojga artystów. Na rezultat nie trzeba było długo czekać, bowiem już teraz możecie posłuchać utworu we wszystkich serwisach streamingowych oraz obejrzeć teledysk dostępny na kanale 2115 Label na YT.

kuqe 2115 i bambi (fot. pras.)

„zostań, proszę” to drugi singiel kuqe 2115 promujący jego solowy album.

W połowie czerwca ukazało się „intro do płyty mojego życia”, którym artysta oficjalnie zapowiedział oczekiwany od ponad 6 lat debiut. Bądźcie czujni, bo to wciąż dopiero początek.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button