MUZYKA

ATEEZ z drugim albumem studyjnym „THE WORLD EP.FIN : WILL”

Południowokoreański boysband

Zajmujący czołowe miejsca na światowych listach przebojów chłopaki z ATEEZ wydali swój drugi, długo wyczekiwany album studyjny „THE WORLD EP.FIN : WILL”.

Krążek zawiera 12 utworów, w tym najnowszy singiel „Crazy Form”.

Drogę do albumu utorował ogromny sukces poprzedniej EP-ki „THE WORLD EP.2 : OUTLAW” wraz z pikantnym przebojem „BOUNCY (K-HOT CHILI PEPPERS)”. Ich najnowsze przedsięwzięcie umacnia silną już pozycję ATEEZ na arenie międzynarodowej. Grupa znów poszerzyła swoją dyskografię o nowe brzmienia i gatunki. Oficjalny zwiastun albumu doczekał się ponad 3 milionów wyświetleń na YouTube – tajemnicze sceny w krótkim klipie tylko zwiększyły emocje ATINY.

„THE WORLD EP.FIN : WILL” zawiera 12 utworów. Album podkreśla niezwykłe zdolności muzyczne grupy – każdy z członków ATEEZ dołożył tu własną cegiełkę. Na pierwszy plan wysuwają się zwłaszcza utwory „MATZ”, „IT’s You”, „Youth” i „Everything”. Singiel „미친 폼 (Crazy Form)” nawiązuje do dancehallu i afrobeats. To zupełnie nowy styl ATEEZ – ich niezastąpiony i charakterystyczny już urok pozwala im na stworzenie idealnej synergii pomiędzy uzależniającą melodią a potężną choreografią.

Wraz z zakończeniem wyprzedanej trasy koncertowej „ATEEZ WORLD TOUR THE FELLOWSHIP : BREAK THE WALL”, ATEEZ gotowi są na zupełnie nowy rozdział w swojej karierze.

ATEEZ (południowokoreański boysband) zadebiutował w 2018 roku jako zespół liczący 8 utalentowanych piosenkarzy i tancerzy. Jego nazwa jest skrótem od „A TEEnager Z” i z początku kryła w sobie koncepcję pokazania w twórczości zespołu od A do Z tego, co bliskie nastolatkom. Od tamtego czasu grupa znacznie ewoluowała. Artyści stale się rozwijają, a ich legion fanów (ATINY) wciąż rośnie. Są wszystkim, czego potrzebują – od A do Z. ATEEZ ugruntował swoją pozycję już na wczesnym etapie kariery, wyruszając w światową trasą zaledwie cztery miesiące po debiucie. Dziś wciąż bije rekordy. Ich albumy są jedyną w swoim rodzaju opowieścią – zaczynając od „TREASURE”, po „FEVER” i „THE WORLD”, ATEEZ łączy bestsellerowe narracje ze spersonalizowaną muzyką, która przemawia do całego pokolenia.

HONGJOONG, SEONGHWA, YUNHO, YEOSANG, SAN, MINGI, WOOYOUNG i JONGHO mają na koncie liczne osiągnięcia, których mogą pozazdrościć im rówieśnicy. Od dawna zbierają statuetki w kategoriach Next Generation Act czy Top Act. Ostatnie wydawnictwo „THE WORLD EP.2 : OUTLAW” pobiło ich osobisty rekord na liście Billboard 200 Chart – ATEEZ zadebiutowali na drugim miejscu i utrzymywali się na liście przez kolejnych pięć tygodni.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button