MOTOSPORT

Akcja #zostańwdomu. Robert Kubica rozmawia z Maciejem Giemzą [WIDEO]

Robert Kubica vs Maciej Giemza

Zawodnicy Orlen Team przygotowali dla swoich fanów rozwiązanie, dzięki któremu będą mogli z nimi pozostać w bieżącym kontakcie podczas akcji #zostańwdomu.

Sportowcy będą się ze sobą łączyć na instagramowym czacie podczas relacji na żywo, wymieniając się podczas rozmowy szczegółami na temat swoich dyscyplin. Robert Kubica ma już za sobą drugą rozmowę. Tym razem jego gościem był Maciej Giemza.

Posłuchajcie, czy Robert zatankował Maćkowi gazu za 3 dyszki, oraz jaki ma widok za swojego domu w Monaco.

Maciej Giemza jest jednym z najlepszych polskich motocyklistów nowego pokolenia. Uprawia sporty motorowe od dwunastego roku życia. Odnosił sukcesy wielokrotnie stając na podium w motocrossie i enduro. W swojej karierze ścigał się we wszystkich dyscyplinach offroadowych i w każdej z nich uzyskiwał świetne wyniki. Maciej Giemza zdobył dotychczas 10 tytułów Mistrza Polski w rajdach Enduro oraz Cross – Country. W 2017 r. dołączył do Orlen Teamu. Jego największymi sukcesami w barwach zespołu były zwycięstwa w Pucharze Świata Cross Country Juniorów w 2017 oraz 2018 roku. W 2018 zaliczył debiutancki start w Rajdzie Dakar, w którym zajął bardzo dobre, 24 miejsce.

O pierwszej rozmowie Roberta Kubicy z Bartoszem Zmarzlikiem pisaliśmy już TUTAJ!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button