HOKEJ

Polska Hokej Liga. TOP 5 – najlepsze ligowe bramki sezonu 2019/2020 [WIDEO]

Polska Hokej Liga 2019/2020

W minionym sezonie w Polskiej Hokej Lidze mogliśmy oglądać dużo efektownych goli.

Michael Cichy pokazał, że potrafi trafiać do siatki w zaskakujący sposób, a Bartłomiej Stępień, czy Teddy Da Costa zademonstrowali, jak uderzać mocno i precyzyjnie.

Kibice mogą zobaczyć widowiskowe trafienia Bartłomieja Stępnia, Marka Tvrdona, Klemena Pretnara, Teddy’ego Da Costy i Michaela Cichego.

TOP5 ligowych goli

Stępień z Naprzodu Janów umieścił krążek w siatce po ładnym uderzeniu z dystansu. To było honorowe trafienie w styczniowym meczu z Lotosem, bo gdańszczanie wygrali 7:1.

Marek Tvrdon z Cracovii w ćwierćfinale play-off z Jastrzębiem strzelił gola technicznym uderzeniem na szesnaście sekund przed syreną kończącą pierwszą tercję meczu. Wyrównał stan spotkania na 1:1, ale później GKS wygrał 3:1.

Klemen Pretnar z Unii Oświęcim w meczu z Cracovią w lutym do końca zachował zimną krew i w ładnym stylu pokonał bramkarza. Jego Unia objęła prowadzenie 4:3, później znowu strzeliła gola i wygrała z Pasami 5:3.

Teddy Da Costa z GKS Katowice w konfrontacji z Podhalem huknął bardzo mocno i precyzyjnie. „Szarotki” prowadziły 1:0, Da Costa doprowadził do wyrównania, a później strzelali już tylko katowiczanie, którzy zwyciężyli 4:1.

Michael Cichy z GKS Tychy zdobył jedną z najbardziej efektownych bramek w tym sezonie. W meczu z Toruniem tyszanin zaprezentował widowiskową sztuczkę. Trafił na 1:0, mistrzowie Polski triumfowali 4:0.
(PHL)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Back to top button