FESTIWALEKONCERTY

29. Pol’and’Rock Festival. W ostatnim dniu zagrali: Spin Doctors, While She Sleeps, Epica

Festiwale w Polsce

29. Pol’and’Rock Festival dobiegł końca.

Pożegnania z Najpiękniejszą Publicznością Świata zawsze są smutne. Ale dobra wiadomość jest taka, że już tylko 361 dni zostało do jubileuszowej 30. edycji Festiwalu. 30. Pol’and’Rock Festival zagra w Czaplinku-Broczynie 1-2-3 sierpnia 2024 r.

Pol’and’Rock Festival. Epica (fot. Damian Mekal)

Wyjątkowe zakończenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata

Zakończenie Festiwalu to zawsze ważna, pełna emocji chwila. Znana wszystkim Festiwalowiczom melodia piosenki Bukartyka rozbrzmiewa jeszcze w głowach. A w powietrzu wciąż wybrzmiewają słowa śpiewane przez chór warsztatowiczów. W sercach uczestników i uczestniczek 29. Pol’and’Rock Festival zostaną też na długo słowa Jurka Owsiaka.

Żyjcie zgodnie ze swoim sercem, sumieniem (…) Bądźcie przeciwko tym, którzy próbują coś narzucić i na siłę zmienić. Nie zgadzajcie się z tym, z czym nie chcecie się zgadzać. Bez żadnych rewolucji, wystarczy pójść na wybory. Może bez żadnych bijatyk, wystarczy pójść na wybory. Nie musimy budować barykad, wystarczy pójść na wybory. Ja głosuję za tym, aby ktoś mnie szanował. Aby ktoś doceniał moją pracę. Aby ktoś chciał mnie przytulić do serca, zaopiekować się mną, kiedy będę już bardzo stary. Aby ktoś mi powiedział, że hej, będę chciał Cię przytulić, kiedy wpadniesz w tarapaty, będę chciał o Tobie mówić dobrze, kiedy wszyscy o Tobie zapomną. O takim świecie marzę. I to nie jest utopia, bo tutaj stworzyliśmy coś, co działa. Ogromny aparat festiwalowy.

– Jurek Owsiak

Pol’and’Rock Festival. While She Sleeps (fot. Paweł_Wołochowicz)

Na scenie zagrali m.in. Spin Doctors, While She Sleeps, Epica, Kwiat Jabloni czy TRANSGRESJA.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button