POLSKA

Życzenia Bożonarodzeniowe m.in. od premiera, marszałków Sejmu i Senatu [WIDEO]

Święta Bożego Narodzenia 2019

Premier, marszałkowie Sejmu i Senatu, szef MON, Komendant Główny Policji oraz Minister Zdrowia złożyli życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Życzenia Bożonarodzeniowe od szefa rządu

„Święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości i szczęścia. Czas, kiedy zostawiamy puste miejsce przy stole, pamiętając o ludziach samotnych i słabszych” – powiedział Mateusz Morawiecki, składając życzenia Rodakom.

Szef rządu podkreślił, że to wyjątkowe chwile: nadziei, rodzinnej atmosfery oraz pojednania. To radość płynąca płynącej ze wspólnego świętowania przy wigilijnym stole. Zaznaczył, że w Polsce święta Bożego Narodzenia mają zawsze szczególny charakter, a polskie tradycje, jak rodzinne śpiewanie kolęd czy wspólny udział w Pasterce, przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

Życzenia świąteczne od Marszałek Sejmu

W specjalnym świątecznym filmie marszałek Sejmu Elżbieta Witek złożyła wszystkim życzenia z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego 2020 roku. – Święta Bożego Narodzenia mają wielką magiczną moc. Chcemy być razem, wspieramy się i pomagamy. Myślimy o tym, jak wiele nas łączy i zapominamy o tym, co nas dzieli – powiedziała Elżbieta Witek. – Siadając do wigilijnego stołu i łamiąc się opłatkiem wierzymy w miłość, którą obdarzył nas Chrystus – dodała.

– Niech te nadchodzące Święta i nowy 2020 rok będą czasem dobra dla nas wszystkich, dla Polski. Wspólnie możemy zrobić wiele dobrego – podkreśliła marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Życzenia od Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego

Życzenia świąteczne Komendanta Głównego Policji

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa polskiej Policji złożył życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Mariusz Błaszczak – Minister Obrony Narodowej

Życzenia Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego z okazji Bożego Narodzenia

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button