ŁÓDŹ

Znieczulica wśród Polaków. Seniorka upadła na chodnik. Pomogli policjanci

Typowe zachowania...

Dzielnicowy to policjant „pierwszego kontaktu”, który nie tylko dba o bezpieczeństwo mieszkańców, ale również służy pomocą w codziennych sytuacjach.

Funkcjonariusze z I komisariatu łódzkiej komendy, widząc zakrwawioną kobietę siedzącą na chodniku natychmiast zareagowali. Okazało się, że seniorka wcześniej upadła i wymagała interwencji medycznej. Policjanci zaopiekowali się 75-latką, która ostatecznie trafiła do szpitala. Słów wdzięczności nie było końca.

3 listopada 2022 roku po godzinie 9:00 dzielnicowi z I Komisariatu Policji w Łodzi podczas służby w rejonie ulicy Sterlinga zauważyli siedzącą na chodniku zakrwawioną kobietę. Natychmiast podbiegli do seniorki.

75-letnia mieszkanka Łodzi, która w rozmowie z policjantami opowiedziała, że idąc do domu potknęła się o krawężnik i straciła równowagę. W chwili upadku uderzyła twarzą o chodnik.

Twierdziła, że nikt z przechodniów nie zareagował.

Stróże prawa wezwali na miejsce załogę pogotowia ratunkowego a oczekując na jej przyjazd zatamowali i opatrzyli rany. Słów wdzięczności ze strony seniorki nie było końca. Decyzją lekarza 75-latka została, przewieziona do szpitala, gdzie trafiła pod opiekę medyczną.

To doskonały przykład na to, że policjanci zawsze są gotowi, aby pomagać potrzebującym i podejmować działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button