KATOWICE

Zabrze. Podpalono 24 samochody. Policja poszukuje świadków oraz nagrań monitoringu

Śląsk

Policjanci z wydziału kryminalnego zabrzańskiej komendy poszukują świadków oraz nagrań z prywatnych kamer monitoringu w związku z podpaleniem 24 samochodów, do których doszło w nocy 22 listopada.

Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat powyższego zdarzenia lub dysponują nagraniem monitoringu, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu (Śląsk) tel. 47 8543 2 00, lub najbliższą jednostką Policji tel. alarmowy 112.

Funkcjonariusze przeglądają zapisy monitoringu i prowadzą czynności operacyjne w tej sprawie. Apelują do osób, które w nocy z 21 na 22 listopada przejeżdżały w okolicy, gdzie paliły się samochody i miały zainstalowane rejestratory obrazu jazdy, aby skontaktowały z zabrzańską policją. Pomóc może nawet z pozoru błahe nagranie z terenu Rokitnicy.

Seria podpaleń w Zabrzu (fot. KM PSP Zabrze)

Do podpaleń doszło na ulicach: Roweckiego, Dulęby, Traktorzystów, Grzybowskiej, Nyskiej, Krakowskiej. Jednocześnie apelują do mieszkańców, aby zwrócili uwagę na osoby, które wydają się im podejrzane, których nie znamy, a przebywają w pobliżu samochodów bez wyraźnego celu.

W przypadku zauważenia takiej osoby proszą o natychmiastowe przekazanie takiej informacji do oficera dyżurnego miasta pod numerem telefonu 47 8543 2 00 lub na numer alarmowy 112

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button