TRÓJMIASTO

Z lądu i z powietrza. Poszukiwany listem gończym Grzegorz Borys wciąż na wolności

Obława policyjna

Policjanci pracują nad zatrzymaniem poszukiwanego listem gończym Grzegorza Borysa 44-latka podejrzanego o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem.

Trwa szeroko zakrojona akcji poszukiwawcza policjantów wspieranych przez Żandarmerię Wojskową, Straż Leśną oraz strażaków. Funkcjonariusze szukają mężczyzny w trudnym terenie leśnym przy użyciu wszystkich dostępnych sił i środków. Mężczyzny szukamy z lądu i z powietrza. Nad przeszukiwanymi terenami lata policyjny śmigłowiec należący do Zarządu Lotnictwa Policji Głównego Sztabu Policji KGP.

Mimo pogody poszukiwania nie zostały przerwane nawet na minutę. Codziennie 24h na dobę od momentu zgłoszenia pracują policjanci, którzy metr po metrze sprawdzają wytypowane miejsca. W nocy pracowali policjanci oddziału prewencji z Gdańska, Bydgoszczy, Olsztyna, Poznania i Łodzi. Przeczesywane są lasy, w poszukiwania zaangażowani są przewodnicy z psami patrolowo-tropiącymi oraz z psami wyszkolonymi do wyszukiwania zapachów zwłok ludzkich.

Trwają poszukiwania Grzegorza Borysa (fot. policja)

Nad sprawą równolegle pracują kryminalni, którzy weryfikują przekazywane przez społeczeństwo informacje na temat tego mężczyzny. Odzew po publikacji wizerunku jest bardzo duży. Wszystkie informacje są bardzo dokładnie weryfikowane przez policjantów.

Trwają poszukiwania Grzegorza Borysa (fot. policja)

Policjanci prowadzą poszukiwania 44-letniego Grzegorza Borysa podejrzewanego o zabójstwo 6-letniego chłopca

Aby uporządkować wszystkie sygnały, które spływają od Państwa założono dedykowaną skrzynkę e-mail, na którą prosimy przesyłać wszystkie informacje, które dotyczą Grzegorza Borysa. Policja zapewnia anonimowość oraz to, że każdy sygnał zostanie przez policjantów sprawdzony.

Skrzynka mailowa dedykowana:

gdynia.poszukiwania@gd.policja.gov.pl

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button