LOTNICZE NEWSY

Wizz Air. Nowe trasy z Zaporoża do Austrii, Litwy, Polski i Węgier

Wizz Air - nowe połączenia z Ukrainy

Wizz Air ogłosił dzisiaj rozwój swojej działalności na rynku ukraińskim dodając nową stację w Zaporożu oraz uruchomienie sześciu nowych tras w marcu 2020.

Nowa oferta to połączenia z Międzynarodowego Lotniska w Zaporożu do Wiednia, Budapesztu, Gdańska, Wrocławia, Krakowa i Wilna.

Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu nowoczesnymi samolotami Airbus A321 i A320.

6 nowych tras to okazja dla pasażerów ze wschodniej i południowo-wschodniej Ukrainy na podróżowanie po Europie. Bogaty wybór kierunków w siatce połączeń WIZZ z Zaporoża pozwala na podróże do Budapesztu nazywanego “Paryżem Wschodu”, zjedzenie tortu Sachera w Wiedniu, wizytę w nadmorskim Gdańsku, zachwyt pokazem fontann we Wrocławiu, odkrycie czarującej starówki w Krakowie lub poznania fascynującej sztuki ulicznej w Wilnie.

Będąc pionierem w zakresie przystępnego podróżowania na Ukrainie, Wizz Air rozwija siatkę niskokosztowych połączeń na Ukrainie z lotniska w Zaporożu, które jest 5. lotniskiem dla przewoźnika w tym kraju. Obecnie linia oferuje 61 tras do 13 krajów, włącznie z połączeniami z Charkowa i Lwowa do Budapesztu, które ruszą w czerwcu 2020. Linia oferuje nie tylko łatwy dostęp do niskokosztowych podróży, ale również pozytywnie wpływa na lokalny rynek branży lotniczej i turystycznej. W pierwszych dziewięciu miesiącach 2019 roku, WIZZ przewiózł 1,8 mln pasażerów na niskokosztowych trasach w ukraińskiej siatce połączeń WIZZ, co stanowi ponad podwójny wzrost ruchu pasażerskiego w porównaniu z poprzednim rokiem i zapewnia WIZZ pozycję największego niskokosztowego przewoźnika na Ukrainie.

NOWE TRASY WIZZ AIR Z UKRAINY

Trasa

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od

Zaporoże – Wiedeń

czwartek, niedziela

29 marca 2020

19,99 EUR

Zaporoże – Wrocław

środa, niedziela

29 marca 2020

19,99 EUR

Zaporoże – Kraków

środa, niedziela

29 marca 2020

19,99 EUR

Zaporoże – Gdańsk

poniedziałek, piątek

30 marca 2020

19,99 EUR

Zaporoże – Budapeszt

czwartek, niedziela

29 marca 2020

19,99 EUR

Zaporoże – Wilno

poniedziałek, piątek

30 marca 2020

19,99 EUR

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button