MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids 4. 12-latka Sara Egwu-James z głosem diwy. Prawie jak Whitney Houston [WIDEO]

„The Voice Kids”

W sobotę rusza czwarta edycja „The Voice Kids”.

Jedną z uczestniczek będzie Sara, którą Cleo porównała do młodej Whitney Houston.

– Myślałam, że masz na imię Whitney. Śpiewasz emocjami. Trafiasz nas centralnie prosto w serce. Jestem totalnie zahipnotyzowana – wyznała poruszona i zaskoczona Cleo po występie 12-letniej Sary Egwu-James, która już w najbliższą sobotę podczas pierwszych Przesłuchań w Ciemno czwartej edycji muzycznego show zaśpiewa utwór „Anyone” z repertuaru Demi Lovato.

The Voice Kids. Cleo (fot. Natasza Młudzik/TVP)

Fragment sobotniego występu utalentowanej Sary możecie zobaczyć już teraz w naszym wideo.

Niezwykły głos i dojrzała interpretacja 12-latki oszołomiła nie tylko Cleo, ale również Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental.

– Już wiemy po co to wszystko robimy, po co tu jesteśmy – żeby usłyszeć ciebie i przeżyć to razem z tobą. Dziękuję ci z głębi serca – wyznał podekscytowany Tomson.

– Jeżeli kto się mnie spyta, dla kogo jest program „The Voice Kids” od razu powiem – dla takiej Sary! – mówił Dawid Kwiatkowski, który próbował ukryć łzy wzruszenia po występie 12-latki.

The Voice Kids. Dawid Kwiatkowski (fot. Natasza Młudzik/TVP)

Sara Egwu-James rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewem sześć lat temu, kiedy wygrała pierwszy w życiu konkurs wokalny. Od tamtej pory nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Talent wokalny szlifuje w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, gdzie uczęszcza też do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK. Udział w programie był wielkim marzeniem.

Cały występ Sary oraz innych uczestników czwartej edycji „The Voice Kids” już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button