MUZYKA

Trzy różne style. The Kid LAROI, Jung Kooka i Central Cee w teledysku „TOO MUCH”

Międzynarodowa współpraca muzyczna

Zaczęło się od kilku zapowiedzi, które poruszyły cały internet.

Teraz The Kid LAROI nareszcie prezentuje singiel i teledysk „TOO MUCH” z Jung Kookiem i Central Cee. To pierwsza współpraca tej trójki oraz przedsmak jego albumu „THE FIRST TIME”, który ukaże się w listopadzie.

„TOO MUCH” to połączenie trzech stylów, krajów i kultur, a to za sprawą K-popowego idola Jung Kooka z Korei Południowej i Central Cee z Wielkiej Brytanii. Rytm piosenki sprawia, że ciężko usiedzieć w miejscu. Punkt kulminacyjny nadchodzi tuż przed porywającym refrenem: „If we had the chance and the time to spend, would you do it again? Would you do it again? Was it too much?”.

Wyreżyserowany przez Rameza Silyana teledysk przedstawia trójkę artystów na różnych okładkach magazynu „TOO MUCH”. To nie tylko imponujące występy i świetna choreografia – klip rzuca światło na mroczną stronę miłości w świetle reflektorów. Prowokacyjna piosenka stanowi doskonały wstęp do nowej ery The Kid LAROI.

Jeszcze przed premierą „TOO MUCH”, Billboard zauważył, że szykuje się połączenie „trzech największych męskich artystów w nowej klasie przełomowych gwiazd lat 2020.”, a UPROXX podsumował krótko: „The Kid LAROI staje się globalny”. Trudno się nie zgodzić!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button