MUZYKA

Travis Scott. Album „UTOPIA” dostępny

Świat muzyki

Czwarty album studyjny Travisa Scotta to niewątpliwie jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw tego roku.

Nie da się ukryć, że Travis Scott jest u szczytu swoich możliwości jako wykonawca, autor tekstów, producent i współpracownik – po raz kolejny udowadnia, że w tym biznesie nie ma sobie równych. Niedługo przed wydaniem krążka artysta podzielił się singlem i teledyskiem „K-POP” we współpracy z Bad Bunny i The Weeknd.

„UTOPIA” całkowicie przenosi fanów do świata artysty w formacie 3D. Travis uczcił premierę albumu pokazem filmu „CIRCUS MAXIMUS” w wybranych amerykańskich kinach. Surrealistyczna i psychodeliczna podróż spleciona z jego nową muzyką powstała przy pomocy wizjonerów z całego świata. Posiłkując się własnym scenariuszem, Travis współreżyserował film z następującymi twórcami: Gaspar Noe, Valdimar Jóhannsson, Nicolas Winding Refn, Harmony Korine i Kahlil Joseph.

Lista utworów „UTOPIA”:

1. HYAENA
2. THANK GOD
3. MODERN JAM
4. MY EYES
5. GOD’S COUNTRY
6. SIRENS
7. MELTDOWN
8. FE!N
9. DELRESTO (ECHOES)
10. I KNOW ?
11. TOPIA TWINS
12. CIRCUS MAXIMUS
13. PARASAIL
14. SKITZO
15. LOST FOREVER
16. LOOOVE
17. K-POP
18. TELEKINESIS
19. TIL FURTHER NOTICE

Travis Scott – nazwisko, do którego bez wątpienia należy przyszłość! Pochodzący z Houston artysta, za którym nie można nadążyć, jest świadomy swojego statusu – jest nie tylko liderem w muzyce, ale także w modzie i kulturze. Ośmiokrotnie nominowany do nagrody Grammy projektant, ikona stylu, aktor, producent i założyciel wytwórni Cactus Jack, zmienił bieg hip-hopu. Travis jest też założycielem fundacji Cactus Jack Foundation, której misją jest wspieranie młodzieży z Houston, włączając w to programy stypendialne oraz pokrywanie wydatków na edukację i twórcze przedsięwzięcia.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button