MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice of Poland. Piekarczyk: W tym momencie inteligencja i wyczucie ją zawiodły, bo poszła do Steczkowskiej [WIDEO]

Muzyczne show

Dyskusje Justyny Steczkowskiej z Markiem Piekarczykiem w muzycznym talent show nie raz przybierają formę, która zaskakuje pozostałych trenerów, co już teraz możecie zobaczyć w wideo.

Marek Piekarczyk i Justyna Steczkowska już po raz piąty zasiadają obok siebie w trenerskich fotelach „The Voice of Poland”. Z każdą kolejną edycją można zauważyć, że między trenerami dochodzi do coraz mocniejszych dyskusji. W najnowszej, 13. edycji muzycznego show, rozmowy między nimi bywają tak dosadne, że pozostali trenerzy przecierają oczy ze zdumienia. W materiale wideo możecie obejrzeć kilka momentów, które pokazują, że Justyna i Marek potrafią naprawdę zażarcie walczyć o najlepsze głosy.

– Kocham cię Marek, ale jak można powiedzieć uczestnikowi, który przyszedł do programu „ja bym nie ćwiczył”. To tak jak powiedzieć Lewandowskiemu, żeby przestał ćwiczyć, bo i tak gra w piłkę bardzo dobrze i strzela bramki. Ratunku! Dlaczego mu mówisz takie rzeczy… – emocjonowała się Justyna Steczkowska przy okazji występu, który zobaczymy już w najbliższą sobotę.

– Nie zauważyłem niestrojenia. To Justyna ma takie wyczulenie… – zakomunikował Marek Piekarczyk po jednym z występów.

– W tym momencie inteligencja i wyczucie ją zawiodły, bo poszła do Justyny – powiedział Marek Piekarczyk po tym, jak jedna z uczestniczek zamiast jego na swoją trenerkę wybrała właśnie Justynę Steczkowską.

The Voice of Poland. Marek Piekarczyk (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Marek, to już było mocne – skomentowała wypowiedź kolegi Justyna Steczkowska.

Do tematu zaciekłych dyskusji z Justyną Steczkowską postanowił odnieść się sam Marek Piekarczyk.

– To nie jest tak, że przykleili nas do foteli, mamy napisane na karteczkach role. Jesteśmy sobą. Polemika jest potrzebna. Bez niej nie dojdziemy do żadnej prawdy i żadnych wniosków – powiedział trener.

13. edycja The Voice of Poland. Trenerzy (fot. Jan Bogacz/TVP)

W najbliższą sobotę o godzinie 20:00 zostaną wyemitowane dwa odcinki „The Voice of Poland”, w których oprócz uczestników z województwa kujawsko-pomorskiego zobaczymy również młodych uzdolnionych Polaków na co dzień mieszkających na Wileńszczyźnie. Po raz pierwszy w historii show produkcja postanowiła poszukać muzycznych talentów wśród Polaków mieszkających na obczyźnie.

Tydzień później, w sobotę 17.09.2022 o godzinie 20:00, widzowie zobaczą aż trzy odcinki muzycznego talent show TVP2. W sobotę 24.09.2022 o godzinie 20:00 zobaczymy kolejne trzy odcinki ostatnich już Przesłuchań w Ciemno. To właśnie wtedy poznamy skład drużyn Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button