POZOSTAŁE

The Voice of Poland. Justyna Steczkowska nt. Madonny. „Jak ona śpiewa to mnie nie wzrusza”. Wideo

Muzyczne show

Madonna obchodzi w tym roku 40-lecie kariery muzycznej.

W związku z tym, w połowie października tego roku, wokalistka wyruszyła w półroczne tournée. Tuż przed jego startem, na planie emitowanej obecnie edycji talent show telewizyjnej Dwójki, trenerzy dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat Madonny, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

– Przy całym jej niewątpliwym wkładzie w muzykę popową i królowaniu to jednak jak ona śpiewa to mnie nie wzrusza. Nie jest w stanie mnie na żywo wzruszyć, ponieważ nie ma takiego talentu po prostu – stwierdziła Justyna Steczkowska wspominając koncert Madonny, na którym była razem z mężem przed kilkoma laty.

– Bo ona jest produkcyjniakiem, efektem produkcji – stwierdził Marek Piekarczyk.

– Nie, nie. Ona jest wielką postacią, nie można mówić, że nie, bo wniosła inne rzeczy. I dużo dobrego i mniej dobrego – nie oceniam tego. Ale tak czy inaczej, jeśli chodzi o głos i śpiewanie, to często tu mamy więcej utalentowanych emocjonalnie i przygotowanych do dawania prawdziwie pięknych emocji ludzi niż czasem w takim wielkim show – kontynuowała trenerka „The Voice of Poland”.

14. The Voice of Poland. Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Czyli dla ciebie ona jest po prostu zimna jak lód? – zapytała Lanberry, która wielokrotnie podkreślała, że jest fanką Madonny.

– Nie, w ogóle nie o to chodzi. Albo ktoś ma talent do śpiewania, ale śpiewania, a nie że ma głos i śpiewa. Stoi Adel – słuchasz i to cię wzrusza. Stoi Sade i ona śpiewa i to cię wzrusza. A ona stoi i śpiewa i to cię nie wzrusza. I jak przestaje tańczyć i wszystko się dziać, szukasz gdzie można kupić lody albo chipsy – podsumowała Justyna Steczkowska.

Czy ćwierćfinaliści swoimi występami wzruszą Justynę Steczkowską i pozostałych trenerów programu? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o 20:00. Dodajmy, że spośród 12 uczestników do półfinału zakwalifikuje się jedynie osiem osób, po dwie z każdej drużyny. Oprócz uczestników na scenie 14. edycji „The Voice of Poland” gościnnie zaśpiewają: finalista drugiej edycji „The Voice of Poland” – Michał Sobierajski, Natalia Zastępa znana z pierwszej edycji „The Voice Kids” i dziewiątej odsłony „The Voice of Poland”, zespół Tulia z Tomaszem Szczepanikiem z zespołu Pectus oraz Michael Schulte ze swoim międzynarodowym przebojem „Waterfall”.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button