MUZYKAPOZOSTAŁE

„The Voice of Poland” bez prowadzących. Dlaczego w programie zabraknie Musiała i Zdrójkowskiego?

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski nie poprowadzą sobotniego odcinka

W najbliższym odcinku finałowym zabraknie aktorskiego duetu.

Program poprowadzą Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska, która dołączyła do grona współprowadzących obecną edycję „The Voice of Poland”. Dlaczego w programie zabraknie Musiała i Zdrójkowskiego?

Maciej Musiał (fot. Natasza Młudzik/TVP)

Serialowi bracia z „Rodzinki.pl” od kilku edycji współprowadzili etapy Bitwy, Nokautu oraz odcinki finałowe. W najbliższą sobotę nie zobaczymy Macieja Musiała i Adama Zdrójkowskiego. Powód? Po podjęciu decyzji o nagraniach odcinków finałowych okazało się, że terminy innych zobowiązań zawodowych obu aktorów uniemożliwiły im pojawienie się na planie „The Voice of Poland”.

The Voice of Poland 11. Małgorzata Tomaszewska (fot. Jan Bogacz/TVP)
The Voice of Poland 11. Tomasz Kammel (fot. Jan Bogacz/TVP)

Fani programu mogą jednak spać spokojnie. Wiadomo już, że Maciej Musiał wróci na scenę talent show w przyszłym odcinku. Adam Zdrójkowski pojawi w „The Voice of Poland”, jak tylko skończy zdjęcia do produkcji, w których gra.

Przypomnijmy, że w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2 na scenie zaprezentuje się szesnaścioro finalistów, po czterech z każdej drużyny.

Decyzją trenerów do drugiego odcinka finałowego przejdzie już tylko dwanaście osób, które będą walczyły o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, kontrakt z wytwórnią muzyczną i nagrodę pieniężną – 50 tysięcy złotych.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button