MUZYKAPOZOSTAŁE

Justyna Steczkowska wraca do „The Voice of Poland”. „Głos musisz usłyszeć w sobie”

11. The Voice of Poland

Już w sobotę, w pierwszym odcinku finałowym, w programie pojawi się była trenerka muzycznego show Justyna Steczkowska.

Justyna Steczkowska (fot. Natasza Młudzik/TVP)

Po wielu latach nieobecności wokalistkę znowu zobaczymy na scenie „The Voice of Poland”. Justyna Steczkowska była trenerką w drugiej, czwartej i piątej edycji programu. I to właśnie ostatnia odsłona show, w której artystka zasiadła na obrotowym fotelu, okazała się szczęśliwa dla jednej z jej podopiecznych. Piątą edycję wygrała Aleksandra Nizio z drużyny Justyny.

W najbliższą sobotę wokalistka będzie gościem muzycznym pierwszego finałowego odcinka jedenastej edycji muzycznego talent show. Piosenkarka zaśpiewa swój najnowszy singiel „Miej odwagę”. Przy okazji wizyty na planie Justyna Steczkowska poradziła wszystkim uczestnikom, jak budować karierę.


– Najważniejsze, to ciężko pracować. Mieć dużo pozytywnych, dobrych myśli w sobie. Mieć wiarę, że masz coś do powiedzenia światu, że uda ci się mówić swoim własnym głosem. Jeśli chcesz mówić swoim własnym głosem na początek musisz go usłyszeć w sobie. Potem wiedzieć, jak powiedzieć innym o co ci chodzi. I na koniec znaleźć kogoś, kto pomoże zaprezentować światu to, co masz do powiedzenia i zrobi to w takiej formie, że świat się tobą zainteresuje. Bardzo dużo elementów musi się na to złożyć, ale początkiem jesteś ty sam. Twoja wiara, wiedza, umiejętności – tłumaczy artystka.

Justyna Steczkowska (fot. materiały prasowe)

Justyna zdradziła także, co było najtrudniejsze w byciu trenerką „The Voice of Poland”.

– W programie towarzyszyło mi mnóstwo emocji. Najczęściej były one bardzo pozytywne ale zdarzały się też te trudne. Gdy musiałam pożegnać któregoś z uczestników, zawsze płakałam. Trudno mówić cudownym i utalentowanym osobom, że ich przygoda z tym programem się skończyła. Tym bardziej, że emocjonalnie angażowałam się w ich rozwój muzyczny – wyznała Justyna Steczkowska.

Przypomnijmy, że przez najbliższe trzy odcinki finałowe to trenerzy będą decydować o tym, którzy uczestnicy przejdą do kolejnego odcinka a którzy będą musieli pożegnać się z programem.

Pierwszy odcinek finałowy już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button