MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids. Wzruszona Natasza Urbańska o córce Kalinie. „Teraz mam to samo. Miękka zrobiłam się”. Wideo

The Voice Kids Poland

Opowiadając anegdotę dotyczącą córki Kaliny, Natasza Urbańska nie była w stanie powstrzymać łez, co już teraz możecie zobaczyć w wideo.

Wielkie emocje towarzyszą nie tylko uczestnikom siódmej edycji „The Voice Kids”, ale dają się we znaki także trenerom.

Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

W dotychczas wyemitowanych odcinkach widzowie mogli już zobaczyć łzy trenerów i usłyszeć ich wzruszające wyznania. Natasza Urbańska, która w tej edycji dołączyła do trenerów, z odcinka na odcinek coraz chętniej opowiada o swojej nastoletniej córce Kalinie. W naszym materiale wideo wokalistka wróciła pamięcią do wydarzeń sprzed lat. I jak się okazuje do dziś wywołują w Nataszy Urbańskiej ogromne poruszenie.

– Moment, który mnie kompletnie rozwalił, bo ja sobie nie pozwalam na chwilę słabości, bo scena wymaga. Miałam jubileusz w Buffo, taki swój koncert, taki naprawdę pierwszy. I moja córka, chyba miała wtedy cztery latka, taka maciupcia, pierwszy raz przyszła do teatru. Jeszcze nie wiedziała za bardzo, kim jest mama. Wychodzę na scenę w sukni, uczesana, z mikrofonem i nagle widzę jak ona wybiega z rzędu i stoi na środku i krzyczy: „Mama, mama!”. Widzę ją i … się odwróciłam, myślę: „Boże nie zaśpiewam więcej…” – wyznała łamiącym się głosem Natasza Urbańska.

Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

Po krótkiej chwili na twarzy trenerki „The Voice Kids” pojawiły się łzy. Natasza Urbańska szybko dodała także, że od kiedy jest mamą, wzrusza się dużo częściej.

Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Jak jesteś matką to w ogóle łzy pojawiają się dużo łatwiej – mówiła, dodając anegdotę o swojej mamie, która zawsze wzruszała się oglądając filmy.

Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Teraz mam to samo. Miękka się zrobiłam – wyznała Natasza, którą widzowie będą mogli zobaczyć już dziś o godzinie 20:00 w kolejnym odcinku „The Voice Kids”.

(Czy wszyscy muszą kaleczyć język polski?! – red.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button