MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids. Michell Siwak z przebojem Beyoncé 1+1. Natasza Urbańska i Cleo rozpłakały się. Wideo

14-latka doprowadziła do łez trenerki

Siódma edycja „The Voice Kids” startuje z wielkim rozmachem i ogromnymi emocjami, którym całkowicie poddała się debiutująca w roli trenerki Natasza Urbańska.

Już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

The Voice Kids. Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

Cleo, Baron i Tomson oraz nowy nabytek talent show – Natasza Urbańska, ruszają w poszukiwaniu najbardziej utalentowanych dzieci w wieku 8-14 lat. Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów pierwszego odcinka bez wątpienia jest występ 14-letniej Michell Siwak, która swoim niesamowitym głosem oczarowała publiczność i sprawiła, że Natasza Urbańska oraz Cleo całkowicie rozkleiły się.

The Voice Kids. Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

W naszym materiale wideo możecie zobaczyć fragment jednego z występów nastolatki, która w spektakularny sposób zaśpiewała przebój Beyoncé „1+1”, odwracając wszystkie fotele trenerskie w zaledwie kilka sekund.

– Przypomniałaś mi, dlaczego my wszyscy tutaj jesteśmy, właśnie żeby obcować z takimi talentami i pomagać je odkrywać. Jesteś niesamowita. To jest w ogóle poza skalą – zakomunikował tuż po występie Baron.

Podobną opinię o występie Michell miały również trenerki programu, które nie były w stanie powstrzymać napływających do oczu łez.

The Voice Kids. Cleo, Baron, Tomson i Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Miałam kilka wybuchów w głowie w trakcie twojej piosenki. Mój mózg eksplodował… – wyznała Natasza.

The Voice Kids. Cleo (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Michell, Ty po prostu śpiewasz sercem, to jest magia – mówiła poruszona Cleo.

Kim jest 14-letnia Michell Siwak będąca objawieniem siódmej edycji „The Voice Kids”?

Mimo młodego wieku ma za sobą spore doświadczenie muzyczne. Michell urodziła się i wychowuje w Londynie. Już od najmłodszych lat interesowała się muzyką. Zaczęła śpiewać jako 5-latka i jest w dużej mierze samoukiem co tylko podkreśla jej naturalny talent. W wolnych chwilach Michell oddaje się jeszcze jednemu zainteresowaniu jakim jest gotowanie. Fascynacja kuchniami świata pozwala jej odkrywać nowe smaki i kultury z całego świata. Jej największym marzeniem jest bycie prawdziwą divą i występowanie na największych muzycznych scenach. I wydaje się to być w zasięgu ręki, szczególnie po tak emocjonującym starcie w „The Voice Kids”.

The Voice Kids. Michell Siwak (fot. Jan Bogacz/TVP)

Cały występ wyjątkowej 14-latki widzowie będą mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00.

The Voice Kids. Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

Przypomnijmy, że uczestników siódmej edycji „The Voice Kids”, w dążeniu do spełnienia marzeń, wspierać będą Ida Nowakowska i Tomasz Kammel.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button