FESTIWALEKONCERTY

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020. Koncerty na żywo, transmisja w sieci

Tauron Nowa Muzyka Katowice

Już tylko kilkanaście godzin pozostało do startu TNMK.online.

Tauron Nowa Muzyka Katowice powraca w nowej, hybrydowej formule na czas pandemii. Podczas festiwalu swoje umiejętności zaprezentuje 34 artystów z Europy, Azji i Afryki. W ostatni weekend sierpnia będziemy obcować z muzyką w takich miejscach, jak Sala Koncertowa NOSPR, Walcownia, Jazz Club Hipnoza, Muzeum Śląskie i Sztauwajery. Dla tych, którzy nie mogą wybrać się na koncerty z publicznością, przygotowaliśmy bezpłatne transmisje w sieci.

27-30.08.2020

Cigarettes After Sex ● Red Axes ● Hania Rani ● Michael Mayer ●

Fisz Emade Tworzywo ● Skalpel live ● Pablopavo i Ludziki ● Lucy ●

Dino Sabatini ● Vladimir Ivkovic ● Lyra Pramuk ● Bruno Bavota ● Nina Pixel ●

Mołr Drammaz +OONDOOD ● Low Key ● Qba Janicki ●

Stella Chiweshe ● Ahmedou Ahmed Lowla ● Gaffacci ● Sara Dziri ●

Miły ATZ ● Gverilla ● OKI ● I love 69 Popgejů ● Novika ●

A_GIM ● Glasse ● Matwe ● EERT ● Fresh ● Easy ●

Botanica ● Aheloy! ● Ricardo ● Sound w/Friends ●

Oprócz sceny Music Hall, wszystkie występy odbędą się na żywo i będą dostępne dla publiczności. Trwa sprzedaż limitowanej puli biletów. Dodatkowo wszystkie występy będzie można śledzić na żywo na stronie TNMK.online. Ta dedykowana platforma festiwalowa umożliwi wzięcie udziału w koncertach i wydarzeniach klubowych realizowanych „na żywo” oraz zdalnie z całego świata. Przez cały weekend będzie można wybierać spośród propozycji streamów na 3 kanałach dostępnych na stronie.

Festiwal rozpocznie koncert Hani Rani w NOSPR w czwartek 27.08. Będzie to jedyny płatny stream.

W piątek obcujemy z nieoczywistą, zaskakującą sztuką artystów zaproszonych na scenę Walcownia: ex_Carbon. Tego samego dnia odbędą się koncerty polskich gwiazd w Jazz Club Hipnoza, gdzie wystąpi m.in. Fisz Emade Tworzywo. Jednocześnie na kanale Music Hall transmitowane będą ekskluzywne koncerty tych artystów, którzy ze względu na pandemię nie byli w stanie przylecieć do Polski. Wystąpią m.in. Cigarettes After Sex i Red Axes.

Sobota zacznie się od spotkania z nowymi twarzami polskiego rapu. Popołudniu na Sztauwajerach wystąpią OKI, Miły ATZ i Gverilla. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Wieczorem w Walcowni stanie scena klubowa, gdzie zagrają m.in. Skalpel, Dino Sabatini i Lucy. W tym samym czasie odbędą się również koncerty w Jazz Club Hipnoza, zagrają m.in. Pablopavo i Ludziki. Z kolei Music Hall zaprezentuje serię transmisji koncertów egzotycznych artystów z Afryki, jak Stella Chiweshe, Ahmedou Ahmed Lowla i Gafacci.

Festiwalową niedzielę otworzy relaksacyjna, ambientowa sesja w Łaźni Głównej Muzeum Śląskiego. Wstęp będzie bezpłatny. Później przenosimy się na Sztauwajery, gdzie odbędzie się taneczny maraton na zakończenie TNMK.online. Główną gwiazdą imprezy będzie Michael Mayer, kultowy DJ i założyciel słynnej wytwórni Kompakt. Przez cały weekend Sztauwajery będą też klubem festiwalowym, gdzie usłyszymy znakomitych didżejów z Polski i zagranicy. Wstęp na Sztauwajery oczywiście bezpłatny!

Wszystkie występy będą transmitowane na żywo poprzez stronę TNMK.online między 27 a 30 sierpnia 2020 roku.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Back to top button