INNE

Świąteczne życzenia od polskich drużyn sportowych [WIDEO]

Wesołych Świąt!

Życzenia świąteczne od PGE Skry oraz kolęda w wykonaniu siatkarzy.

AKTUALIZUJEMY najciekawsze życzenia! (24.12., godz. 14.53)

Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia zarząd PGE Skry wspólnie z siatkarzami i sztabem szkoleniowym oraz pracownikami administracji klubu składa najserdeczniejsze życzenia świąteczne oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Na to nagranie kibice czekają przez cały rok. Siatkarze PGE Skry wspólnie ze sztabem szkoleniowym jak zwykle nie zawiedli i również na tegoroczne święta przygotowali kolędę!

To już tradycja, że PGE Skra przed świętami nagrywa swoją aranżację jednej z kolęd. To dla wszystkich doskonała zabawa – zarówno dla oglądających kibiców, jak i samych zawodników, którzy w tym roku wyjątkowo wzięli sobie projekt do serca. Cierpliwie nagrywali kolejne duble, a niektórzy potrzebowali „taśmy profesjonalnej” z odsłuchu, by wypaść jeszcze lepiej. I chyba się udało!

Kolęda „Gore gwiazda Jezusowi” w wykonaniu zawodników PGE Skry nie brzmiałaby tak dobrze, gdyby nie pomóc chóru dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bełchatowie. Sami siatkarze byli pod wrażeniem ich umiejętności. – Kurczę, dziewczyny, jak wy ładnie śpiewacie – chwalił Michał Winiarski, a inni siatkarze aż przecierali oczy ze zdumienia.

Obcokrajowcy występujący w Energa Basket Lidze składają świąteczne życzenia w swoich językach!

Zawodnicy klubów Energa Basket Ligi, kadrowicze oraz Prezes Radosław Piesiewicz w specjalnym materiale wideo składają kibicom świąteczne życzenia!

Cicha noc w wykonaniu siatkarzy ONICO Warszawa

Andrzej Wrona, Antoine Brizard, Jan Nowakowski, Sharone Vernon-Evans i Bartosz Kwolek w wyjątkowym (w trzech językach!) wykonaniu kolędy. To trzeba obejrzeć!

Trefl Gdańsk

Wesołych Świąt życzą piłkarze Kolejorza!

Przybieżeli do Betlejem w wykonaniu piłkarzy Legii (z 2017 roku)

Rada Nadzorcza, Zarząd, trenerzy, piłkarze i pracownicy Klubu Arka Gdynia

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button