KONCERTY

Sarah Brightman ponownie w Polsce. Brytyjka zaśpiewa w Warszawie

Sarah Brightman w Polsce

Sarah Brightman pojawi się ponownie w Polsce ze swoim najnowszym, solowym projektem i płytą HYMN.

Posiadaczka ponad trzyoktawowego głosu olśniewać będzie nie tylko swoim wokalem, ale także… biżuterią! Znana na całym świecie sopranistka, ikona muzyczna, aktorka i osoba zaangażowana społecznie zaśpiewa 6 listopada 2019 roku w Warszawie.

Sarah Brightman jest najpopularniejszą, najlepiej sprzedającą się sopranistką na świecie. Określana mianem pioniera stylu muzyki classical crossover słynie z ponad trzyoktawowego głosu. To jedyna na świecie artystka, która jednocześnie osiągnęła najwyższe noty na listach przebojów Billboardu i muzyki klasycznej. Jej głos rozbrzmiewa w teatrach, arenach, katedrach, centrach światowego dziedzictwa i stadionach olimpijskich na całym świecie. Swoją twórczością Sarah wykracza poza określony gatunek muzyczny, jednocząc wiele inspiracji i wpływów w unikalny dźwięk i wizję. Dziś pozostaje wśród najbardziej znanych wykonawców na świecie, a sprzedaż jej płyt sięgnęła 30 milionów sztuk, za które otrzymała ponad 180 złotych i platynowych nagród w ponad 40 krajach. O jej pięknym głosie mogła się przekonać po raz pierwszy polska publiczność podczas wydarzenia Royal Christmas Gala, którego była główną bohaterką w grudniu zeszłego roku w Łodzi.

Wokalistka już niebawem w ramach trasy koncertowej HYMN przywiezie ze sobą do Polski wyjątkowe wydarzenie: specjalnie przygotowany koncert! Sama Sarah Brightman zapowiada, że jej fani powinni „spodziewać się… niespodziewanego!”.

Światowa trasa HYMN: Koncert Sarah Brightman rozpocznie się w Ameryce Południowej i obejmie ponad 125 koncertów na pięciu kontynentach w tym i nadchodzącym roku.

Aby podkreślić magię wydarzenia, Sarah Brightman podczas swojej światowej trasy koncertowej nawiązała współpracę z firmą jubilerską. Dzięki temu jej wyszukane stroje i olśniewające diademy będą składać się z kryształków tego kreatora biżuterii i lśnić tysiącem barw! Fani będą mieli okazję nabyć dla siebie równie lśniącą pamiątkę z koncertu Sarah, ponieważ artystka przygotowała dla swoich miłośników niestandardowe gadżety.

Legendarna sopranistka zaprezentowała 9 listopada 2018 roku swój najnowszy i długo wyczekiwany, piętnasty album w karierze – HYMN, wydany nakładem Decca Gold / Universal Music Group, który trafił na pierwsze miejsce listy sprzedaży płyt Billboard 200 w kategorii clasical i clasical crosover.

– Jestem niezwykle podekscytowana, że w końcu mogę podzielić się tym albumem ze wszystkimi. HYMN jest emocjonująco – eklektyczny i obejmuje wiele różnych stylów. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy dodam nowe utwory do mojej światowej trasy. Każdy projekt, który stworzyłam ma swój początek głęboko osadzony w emocjach, tym razem chciałam stworzyć coś, co będzie nie tylko przepięknie, ale będzie też podnosić na duchu. Dla mnie HYMN sugeruje radość – uczucie nadziei i światła, coś, co jest znajome i bezpieczne. Mam nadzieję, że ten sentyment będzie rozbrzmiewał dzięki muzyce – opowiada o swoim albumie Sarah Brightman.

Koncert Sarah Brightman odbędzie się 6 listopada 2019 roku, w COS Torwar w Warszawie.

Pakiet Meet & Greet – 2354 zł
Pakiet The Hymn Gold Package – 1070 zł
Bilety w cenie nominalnej do nabycia od 295 zł.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button