RÓŻNOŚCI

Runmageddon Warszawa 2019. Największe sportowe targi GO Active Show

Runmageddon Warszawa 2019

Już w dniach 24.05-26.05 podwarszawski Nadarzyn stanie się obowiązkowym punktem na mapie wszystkich wielbicieli aktywności fizycznej.

A wszystko za sprawą ekstremalnego biegu z przeszkodami Runmageddon Warszawa i największych targów sportowych GO Active Show.

Tegoroczna edycja warszawskiego biegu z przeszkodami to wyjątkowa okazja do sprawdzenia swojej siły i charakteru, a także wzięcia udziału w największych sportowych targach GO Active Show. Wszyscy uczestnicy Runmageddonu otrzymają bilet uprawniający do wejścia danego dnia na teren targów. Młodsi zawodnicy będą mogli wziąć w nich udział razem z opiekunem.

A co czeka na uczestników, którzy staną na starcie Runmageddonu? Wymagające sprytu i odrobiny tężyzny fizycznej konstrukcje to wyzwanie, którego może podjąć się każdy, kto chce przeżyć ekstremalną przygodę. I to niezależnie od tego czy już zakochał się w biegach z przeszkodami czy dopiero to zrobi. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy mogą wybierać spośród trzech tras dla dorosłych zawodników i dwóch dla mniejszych biegaczy.

Dystans INTRO z pewnością zaszczepi miłość do biegów z przeszkodami u początkujących, ale także porządnie ich zmęczy. W końcu 3 kilometry i ponad 15 przeszkód nie pokonają się same. REKRUT to trasa dla zaawansowanych zawodników, którzy pragną zmierzyć się z około 6 kilometrowym odcinkiem i ponad 30 utrudnieniami. Dla wytrawnych biegaczy Runmageddon przygotował dystans CLASSIC o długości 12 kilometrów naszpikowany 50 konstrukcjami.

Młodzi adepci biegów z przeszkodami chętnie podejmą się trasy JUNIOR lub KIDS. Pierwsza z nich dedykowana młodzieży w wieku 12-15 lat to 2 kilometrowy odcinek z 15 przeszkodami. Z kolei drugą trasą o długości kilometra i z około 10 utrudnieniami pobiegną dzieci w wieku 4-11 lat. W końcu silną wolę należy ćwiczyć od malucha!

Pobiec w morderczym biegu a potem pochwalić się pokonanym dystansem przed największymi gwiazdami sportu? To może zdarzyć się tylko podczas Runmageddon Warszawa i GO Active Show.

Zapisy na bieg nadal trwają >>> https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-rekrut-warszawa-25-05-2019

Kto jeszcze nie ma swojej miejscówki nie ma na co czekać.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button