PIŁKA NOŻNA

PZPN z serialem „Niekochani”. Wulgaryzmy Brzęczka. Błaszczykowski motywuje piłkarzy [WIDEO]

Serial "Niekochani"

PZPN pokazuje kulisy życia i pracy reprezentacji Polski.

W Internecie pojawił się pierwszy odcinek serialu „Niekochani”.

Kamery z biało-czerwonymi są cały czas – podczas wspólnych podróży, w trakcie odpraw, meczów czy w szatni.

W pierwszym odcinku znajdziecie ujęcia od objęcia stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski przez Jerzego Brzęczka do remisu z Portugalią w Guimaraes i wspólnej kolacji.

– Jak jechaliśmy do Włoch, to wszyscy pier*****i, że nas ku**a zeżrą – stwierdził „delikatnie” Jerzy Brzęczek piłkarzom po meczu Ligi Narodów z Włochami.

Po pierwszej połowie meczu powiedział też: – Panowie, ochłonąć, 45 minut było ch***, ale mamy 0:0, to musimy wykorzystać.

Opis pierwszego odcinka:

„Odprawy taktyczne. Szatnia przed, w trakcie i tuż po meczu. Wiele wyjątkowych scen od totalnych kulis, których pierwszoplanowymi postaciami pozostają selekcjoner Jerzy Brzęczek, kapitan Robert Lewandowski oraz inni członkowie naszej drużyny: Jakub Błaszczykowski, Kamil Glik, Kamil Grosicki, Łukasz Fabiański, Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Milik, Wojciech Szczęsny, pozostali piłkarze, trenerzy, sztab. Drużyny, dodajmy, która od jesieni 2018 roku budowała się powoli, krok po kroku, przeżywając swoje wzloty i upadki, swoje chwile wkurzenia, pokonywania wyzwań, ale i wspólnej wielkiej radości.

I wszystkie te konsekwentne, nie zawsze łatwe kroki, zaprezentujemy Wam od dziś w dokumentalnym serialu „NIEKOCHANI”. Nasza kamera zajrzała do wnętrza reprezentacji Polski, od kuchni, za kulisy, bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Jeszcze nie mieliście okazji, by o prawdziwym życiu kadry „biało-czerwonych” dowiedzieć się tak wiele.

Zaznaczamy od razu, że treści te przeznaczone są wyłącznie dla widzów dorosłych. Chcąc w pełni oddać Wam prawdziwe życie piłkarskiej szatni, także na szczeblu reprezentacyjnym, zdecydowaliśmy się nie cenzurować funkcjonującego w niej języka. Dzięki temu zobaczycie, jak to wygląda naprawdę.”

Jakub Błaszczykowski zaś motywuje po zremisowanym 1:1 meczu towarzyskim z Irlandią. To wszystko zobaczycie w wideo.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button