POZOSTAŁE

Dance Dance Dance. Powrót na scenę Krzyśka Jonkisza. Anna Mucha: Jesteś śnieżynką, truskaweczką [WIDEO]

2. edycja "Dance Dance Dance"

Za nami pełen wzruszeń i wielkich emocji odcinek „Dance Dance Dance”.

Po traumatycznym zdarzeniu Krzysztof Jonkisz ponownie wyszedł na scenę i zaprezentował solową choreografię.

– Miałem w głowie, że widownia tak długo czeka na mnie. Chciałem im dać ile mogę, ile jestem w stanie – mówił oszołomiony Krzysiek Jonkisz tuż po zejściu ze sceny.

Uczestnicy gratulują Krzyśkowi Jonkiszowi (fot. Waldemar Kompała/TVP)

Ogromnego wzruszenia i dumy z brata nie krył Rafał Jonkisz.

– Jesteś dla mnie mistrzem – podsumował i dodał: Wiele osób widzi tylko efekt końcowy a to jest naprawdę duży wycisk dla naszych emocji.

Po triumfalnym występie Krzysztofa Jonkisza na scenę wbiegli wszyscy uczestnicy programu a brawom i wzruszeniom nie było końca, co już teraz możecie zobaczyć w wideo.


– Egoistycznie bardzo się cieszę, że wyszedłeś na scenę jeszcze raz i mogłam ciebie oglądać. Wiem, że byłeś troszeczkę przymknięty w sobie, bo miałeś traumę. Ale cieszę się, że zobaczyłam to w całości. Krzysiu, wydarzyło się to najgorsze, czego się pewnie bałeś. No i popatrz – żyjesz, wyszedłeś na scenę, zatańczyłeś, zawalczyłeś. Dokładnie zrobiłeś to, co powinieneś zrobić. Powiem ci, co jest w tym wszystkim najlepsze – to była super solówka – oceniła Ida Nowakowska przyznając Krzyśkowi aż 8,5 punktu.

Uczestnicy Dance Dance Dance (fot. Waldemar Kompała/TVP)

– Bardzo ci dziękuję, że wróciłeś na scenę, bo bardzo by cię nam brakowało – powiedział tuż po występie 19-latka Robert Kupisz.

Juror odniósł się również do pozostałych uczestników show, na prośbę których produkcja umożliwiła Krzyśkowi ponowny występ.

– Chciałem podziękować wszystkim twoim kolegom i koleżankom, którzy tańczą, że tak pięknie się zachowali. Wszyscy stanęli murem za tobą. Pokazali, że przyjaźń jest ważniejsza od rywalizacji – mówił poruszony juror, który przyznał Krzyśkowi 5,5 punktu.

– Uporządkujmy pewne fakty. Masz 19 lat i jeszcze miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w primetimie w największej telewizji w tym kraju. Jesteś śnieżynką, truskaweczką, jesteś autentyczny, nawet w momencie, kiedy przeżywasz swoje nerwy, swój ból. Jesteś wymarzonym bohaterem telewizji – podsumowała Anna Mucha oceniając solowy występ 19-latka na 7 punktów.

– Za twoje bohaterstwo i za to, że zmagasz się sam ze sobą 21 punktów – podsumowała oceny jurorów Tamara Gonzalez Perea.

Uczestnicy cieszą się po występie Krzyśka Jonkisza (fot. pras.)

W przyszłą sobotę Krzysztof Jonkisz ponownie zatańczy na scenie „Dance Dance Dance”. Razem ze starszym bratem Rafałem zaprezentują choreografię do utworu „Shake a Tail Feather” z repertuaru The Blues Brothers. Na scenie zobaczymy również Annę Karczmarczyk i Mateusza Łapkę, Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego oraz Pamelę Stefanowicz i Mateusza Janusza.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button