MUZYKA

Purple Disco Machine wraca z nowym singlem „Beat of Your Heart”. Magnetyczny wokal ÁSDÍS przyciąga

Muzyka na świecie

Uznany DJ i producent Purple Disco Machine powraca z nowym singlem.

Jego najnowszy utwór „Beat of Your Heart” to współpraca z islandzką artystką ÁSDÍS.

„Beat of Your Heart” łączy charakterystyczne dla Purple Disco Machine brzmienie disco z magnetycznym wokalem ÁSDÍS. To pełen energii kawałek naładowany chwytliwymi melodiami. Towarzyszący premierze teledysk został wyreżyserowany przez NDVD i przeplata często dostrzegane na parkiecie miłość, wolność i fantazję.

Purple Disco Machine komentuje:

„ÁSDÍS przysłała mi wokale i od razu zakochałem się w jej głosie. Chciałem wydać ten utwór jako singiel. Później nagraliśmy go razem ponownie w moim studiu w Dreźnie, to było naprawdę świetne.”

Nadchodząca trasa koncertowa PDM Paradise liczyć będzie 13 koncertów – obejmie także dwa polskie miasta. W czwartek 24 października Purple Disco Machine wystąpi w warszawskiej Progresji, a następnego dnia odwiedzi Kraków (Studio). Bilety wejdą do sprzedaży we wtorek 30 stycznia (https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/purple-disco-machine).

„Beat of Your Heart” jest następcą „Something On My Mind” we współpracy z brytyjskimi artystami Dukiem Dumontem i Nothing But Thieves. Utwór zgromadził dotąd ponad 20 milionów odtworzeń i otrzymał ogromne wsparcie ze strony radia. Niedawno artysta podzielił się także genialnym remiksem utworu The Rolling Stones – „Mess It Up”.

Purple Disco Machine jest już filarem współczesnego świata disco – dotąd zdobył ponad miliard streamów. Niedawna współpraca z Kungsem „Substitution” stała się ogromnym hitem w całej Europie. Do jego największych przebojów należą „Hypnotized”, „Fireworks”, „Dopamine” oraz „In The Dark”. Jest także ulubieńcem światowych DJ-ów, co potwierdza jego pozycja najlepiej sprzedającego się artysty Beatport wszech czasów z „Body Funk”, „Dished (Male Stripper)”, „Playbox” czy „Devil In Me” w katalogu. Zdobywca nagrody Grammy (za remiks utworu „About Damn Time” Lizzo) odniósł ogromny sukces dzięki remiksom dla Dua Lipy, Marka Ronsona, Foals, Calvina Harrisa, Sir Eltona Johna i Britney Spears, Lady Gagi i Ariany Grande czy Diplo i SIDEPIECE. Wielokrotnie udowodnił, że jego wpływ na światową scenę dance odczują także i przyszłe pokolenia.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button