POLSKA

Projekty WOŚP nominowane w konkursie Złote Spinacze

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Trzy projekty związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i Festiwalem Pol’and’Rock zostały nominowane w konkursie Złote Spinacze, wyłaniającym najlepsze kampanie public relations w Polsce.

Konkurs jest organizowany przez Związek Firm Public Relations. Celem Złotych Spinaczy jest zwiększanie profesjonalizmu branży i promocja najlepszych praktyk PR-owych i komunikacyjnych. Konkurs skierowany jest do branży PR oaz wszystkich pasjonatów public relations, którzy poprzez swoje zaangażowanie mają realny wpływ na przyznane w konkursie nagrody.

Do konkursu napłynęły 292 zgłoszenia w łącznie 34 kategoriach. Tegoroczne, 80-osobowe grono Jury wyłoniło spośród nich 91, które będą rywalizować w drugim etapie konkursu. Wśród nich są 3 projekty związane z Fundacją WOŚP i Festiwalem Pol’and’Rock: „26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” oraz akcje „Zaraz będzie czysto” i „Sprawdź promile” na 24. Pol’and’Rock Festival.

W ramach konkursu po raz drugi przyznana zostanie Nagroda Publiczności. Mogą ją zdobyć projekty, które otrzymały nominację w Złotych Spinaczach. Głosujący mogą zapoznać się z projektami za pośrednictwem dedykowanej platformy glosowanie.zlotespinacze.pl. Regulamin przewiduje możliwość oddania tylko jednego głosu, na jeden wybrany projekt.

Internetowe głosowanie już się rozpoczęło i potrwa do 23 listopada do godz. 24:00. Zwycięzcę poznamy podczas Gali Złotych Spinaczy w dniu 7 grudnia br.

GŁOSOWANIE

Nominowane projekty:
 

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
„WOŚP gra już od ponad 25 lat. Sprawiamy, że Polacy czują się dumni z bycia wspólnotą. Dzięki temu w 2018 roku zebraliśmy 126 373 804,34 PLN na wyrównanie szans w leczeniu noworodków a w Internecie pojawiło się ponad milion wzmianek na nasz temat.”

Pol’and’Rock Festival 2018 – Zaraz Będzie Czysto

„Pol’and’Rock Festival – tworzony przez organizację pozarządową jest festiwalem w tej części Europy. Niebiletowany i niekomercyjny. W tym roku po całym festiwalowym polu (również tym internetowym) rozlegało się hasło – Zaraz Będzie Czysto!”

Sprawdź Promile
„Od 2015 r. podczas Przystanku Woodstock i innych imprez masowych prowadzona jest akcja Sprawdź Promile. Dzięki niej tylko w 2017 roku aż 74,4 tys. osób skontrolowało swoją trzeźwość i miało pewność, że bezpiecznie powróci do domów.”
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button