WARSZAWA

Pościg za poszukiwanym listem gończym. Padły strzały. Igor S. zatrzymany

Warszawa

23 września Igor S. był głównym celem policjantów ze stołecznego KRP VI po tym, jak w trakcie ucieczki próbował przejechać policjanta.

Padły strzały. Szybko odnaleziono porzucone auto z przestrzelinami. Już przed godz. 22:00 policjanci zatrzymali uciekiniera. Trafił on do aresztu policyjnego.

Igora S. był poszukiwany listem gończym za oszustwa. Kilka godzin wcześniej na Targówku 32-latek uciekł funkcjonariuszom.

Mężczyzna pobiegł do samochodu i próbował przejechać jednego z policjantów. Funkcjonariusz oddał cztery strzały w kierunku auta uciekiniera. Nikomu nic nie stało się.

Poszukiwany listem gończym Igor Smith

Tak brzmiała wcześniejsza informacja o poszukiwaniu Igora Smitha.

„Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek poszukują Igora Smith, s. Nathaniela. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w celu odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Apelujemy do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu 47 723-87-50, 47 723-81-71 lub z najbliższą jednostką Policji.

Poszukiwany to IGOR SMITH, syn Nathaniela, urodzony 06.02.1990 roku

Ostatni znany adres zamieszkania mężczyzny – ul. Krasnobrodzka 15 w Warszawie.

Rysopis: wzrost około 185 cm, skóra ciemnej karnacji, krótko ostrzyżony, sylwetka muskularna, liczne tatuaże na całym ciele.

Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w celu odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 286 kk.

Poszukiwania za mężczyzną trwają od 21.06.2022 roku.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu: 47 723-87-50, 47 723-81-71 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail: kp-targowek.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).”

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button