MUZYKA

Piotr Odoszewski z propozycją na zimowe wieczory – „zimny dzień”

Zimowy dzień

Piotr Odoszewski, znany ze swojego niepowtarzalnego brzmienia i osobistych tekstów, powraca z najnowszym singlem „zimny dzień”.

Współpraca ze Stanisławem Szulgą zaowocowała słowami wprowadzającym subtelnie w klimat świąt i piękną muzyką, który otula jak miękki koc.

„zimny dzień” to utwór, który przenosi nas w świat uczuć, nostalgii i refleksji. Piotr Odoszewski, poprzez swoje unikalne brzmienie i tekst opowiada historię, która poruszy serce każdego słuchacza. Emocjonalny singiel przedstawia zimowy dzień jako metaforę chwil trudnych, ale jednocześnie pięknych.

„Nigdy nie sądziłem, że uda mi się napisać świąteczny utwór, z którego będę szczerze zadowolony”. Jednocześnie czuję, że jest on na tyle uniwersalny, że nawet po świętach będę do niego wracał” – mówi artysta.

To, co wyróżnia tę piosenkę, to towarzyszący jej wyjątkowy teledysk. Zmontowany z ujęć z rodzinnego archiwum artysty klip przenosi nas do intymnej przeszłości Piotra Odoszewskiego. Obrazy z dzieciństwa, rodzinnych spotkań, czy chwil spędzonych z najbliższymi tworzą poruszającą opowieść, która doskonale współgra z treścią piosenki.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button