KATOWICE

Patostreamerzy ze Śląska zatrzymani. Znęcali się nad dziewczynami

Dlaczego m.in. patoosoby czy patofreaki mma wciąż istnieją?!

Policjanci z wydziału kryminalnego katowickiej komendy wojewódzkiej zatrzymali dwóch 18-latków, którzy 17 listopada na terenie Śląska dopuścili się przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu.

Nastolatkowie trafili do policyjnego aresztu. Zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty.

Te patoosoby to Kawiaq, czyli Marcin F. i jego kolega Bartłomiej K. – Tucznik.

To ta patologia znęcała się nad upijanymi dziewczynami. Zarzuty dot. nieudzielenia pomocy u jednej z dziewczyn i spowodowania obrażeń ciała u drugiej.

UWAGA! Filmik od +18 lat!


Kawiaq i Tucznik znęcali się nad dziewczynami na żywo w Internecie. Jeden z nich podali jej alkohol w misce dla psa i potem wyrzucili ją z domu. Inną kolejną kobietę upijali, a następnie uderzyli ją w głowę butelką.

Kryminalni ze śląskiej komendy wojewódzkiej bardzo wnikliwie analizowali materiał dotyczący dwóch młodych mężczyzn, którzy 17 listopada br. na terenie Bytomia i Gliwic dopuścili się przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu względem dwóch młodych kobiet. Po zdarzeniu nastolatkowie wyjechali poza granicę naszego kraju. Przebywali w Egipcie, mówiąc w filmikach, że są na Malediwach.

W wyniku intensywnej pracy operacyjnej policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach namierzyli 18-latków i ustalili, że mają zamiar wrócić do Polski. W miniony weekend zatrzymali ich na terenie Śląska, niedługo po tym, jak przekroczyli granicę.


Dzisiaj (27 listopada) zostaną doprowadzeni z policyjnego aresztu do Prokuratury Okręgowej w Katowicach, gdzie usłyszą zarzuty. O tym, jakie to będą zarzuty, zdecyduje prokurator.

Postawiono im zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania się, nieudzielenia pomocy oraz usiłowania obcowania płciowego, wykorzystując bezradność. Mężczyzna, który uderzył jedną z kobiet butelką, dostał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Żaden z nich nie przyznał się do winy. Patoosoby zostały aresztowane na trzy miesiące. Grozi im do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Apelujemy do rodziców i opiekunów dzieci i młodzieży – rozmawiajcie ze swoimi pociechami i interesujcie się nimi, a w szczególności:

  • interesujcie się ich aktywnością w sieci;
  • uświadamiajcie o zagrożeniach, jakie mogą na nie czyhać;
  • wyjaśniajcie, że nie wszystkie zachowania w internecie są bezpieczne;
  • budujecie ze swoimi dziećmi więź i zaufanie.
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button