KONCERTY

Parov Stelar zagrał w Krakowie

Roztańczony Klub Studio

Rzadko, ale w miarę regularnie pojawia się na koncertach w Polsce, aby w rytmach electro swingu porywać do tańca publiczność.

Tym razem Marcus Fureder znany raczej jako Parov Stelar wraz ze swoją doborową kompanią zagrał w krakowskim Klubie Studio.

Sala wypełniona po brzegi nie nastrajała do harców, lecz lekkie rytmy rozbujały zebraną publiczność. Szkoda tylko, że obecna wokalistka nie dorównuje charyzmą Cleo Panther, z którą występował tu lata temu. Sekcja dęta robiła co mogła zarówno pod względem muzycznym jak i wizualnym aby odzew od fanów był jak największy.

Obecna trasa nazwana została Theater Tour 2024 i z założenia obejmuje mniejsze, bardziej kameralne sale i stanowi przekrój muzyczny z całego dorobku artysty. Podczas tego tourne chce przedstawić klasyki, ale także kawałki, które nigdy nie wybrzmiały podczas występów.

Niezmiennie i tak najgłośniejszy aplauz i odzew publiczności miał hit „All Night” pomimo dość płaskiego wykonania (och Cleo gdzie jesteś?). Mimo wszystko koncerty Parov Stelar to zawsze dawka świetnej zabawy, dziękujemy więc organizatorowi Alter Art za sprowadzenie go do Polski na jedyne dwa koncerty (dzień wcześniej tańczyła cała warszawska Stodoła).

A już 5 marca w krakowskim Studio na tej samej scenie znana z kultowego „Lost On You” charyzmatyczna LP. Co prawda koncert został wyprzedany, ale może trafi do sprzedaży dodatkowa pula biletów…..

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button