FESTIWALEKONCERTY

Open’er Festival 2022. Król, nowa scena i Silent Disco

Festiwale muzyczne w Trójmieście

Król zagra na Open’erze w Gdyni.

Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy rodzimej alternatywy. Już pierwszy album z projektem UL/KR zwrócił na niego uwagę polskiej publiczności i krytyków. A 5 kolejnych albumów solowych „Nielot”, „Wij”, „Przez sen”, „Przewijanie na podglądzie” i „Nieumiarkowania” zapewniły mu czołową pozycję wśród rodzimych artystów w kategoriach muzyki alternatywnej, elektronicznej czy indie-rockowej. Ostatni album Króla, „Dziękuję”, ukazał się w 2021 roku i uplasował się TOP 5 sprzedaży w Polsce.

Jedna z najciekawszych postaci rodzimej alternatywy wystąpi na Alter Stage w czwartek, 30 czerwca, o godzinie 18:45.

Czujesz Klimat? Stage na Open’erze

Organizator ogłosił dodatkową, zupełnie nową scenę na tegorocznym Open’erze. A na niej skład: Kaśka Sochacka, Natalia Szroeder, Miętha, Julia Pośnik, Kasia Lins, Marie, Muchy, Zalia, L U N A, Meek, Oh Why?, Enola Gay, Ania Leon.

Jednocześnie ekologiczny aspekt festiwalu wkracza w nowy wymiar. Czujesz Klimat? Stage będzie pierwszą w Polsce, w takim wymiarze i skali, niskoemisyjną sceną zasilaną wodorem.

Wraca Open’er i wraca Silent Disco – jedna z Waszych ulubionych aktywności festiwalowych

Do wyboru będziecie mieli 3 kanały, a zagrają dla Was: Kuvau, MNOW, Kamil Holden, Kotojeleń, Glass Hunters, NEBAZ, Sympatique, I Say Mikey, Kukuś, Danny V (Northsiders), BrainWash The Dj i WAE. W tym roku bawimy się w nowym miejscu do 4:00 rano.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button