RÓŻNOŚCI

Ogólnopolski finał zawodów breakdance już 3 lipca

ZAWODY BREAKDANCE RED BULL BC ONE CYPHER POLAND

3 lipca o godzinie 21:00 w Hali Cracovii rozpocznie się krajowy finał najbardziej prestiżowych zawodów jeden na jeden w świecie breakingu – Red Bull BC One.

Najlepsi b-boye i b-girls z całej Polski staną do walki o tytuł mistrza oraz bilet na światowy finał zawodów.

Podczas eliminacji w Gdańsku i Warszawie wyłonieni zostali najlepsi tancerze, którzy otrzymali zaproszenie na Red Bull BC One Cypher Poland. Tym sposobem do walki w Krakowie staną b-girls: Emilka, AGT, Mery Berry i Darion, b-boys: Zawisza, MadMax, Minigun, Bartek z Wągrowca, Kermit, Chadzik, Monster oraz Nike1do. Skład krajowego Cyphera uzupełnią także najlepsi tancerze z otwartych eliminacji, które odbędą się bezpośrednio przed finałowym starciem w Krakowie. Taneczne zmagania będą oceniać jurorzy: Menno (NL), Mefo (PL), Tawfiq (NL). O gorącą atmosferę zadbają DJ-e: Merenda i One Up, a wydarzenie poprowadzi Rademenez.

Tancerze zmierzą się w pojedynkach 1 na 1, w dwóch kategoriach: b-girls i b-boys. Gra będzie toczyć się o wysoką stawkę, gdyż triumfatorzy Red Bull BC One Cypher Poland, poza tytułem mistrza i statuetką, otrzymają również zaproszenie na Red Bull BC One World Final, który w tym roku odbędzie się w dniach 5-6 listopada w Gdańsku! O tym, czy ostatecznie zmierzą się w finałowych pojedynkach zadecyduje, poprzedzający główne wydarzenie, międzynarodowy „Last Chance Cypher”.

„Marzę, by ponownie wziąć udział w światowym finale Red Bull BC One, bo to dla nas, Polaków, specjalna edycja. W domu tańczy mi się najlepiej. (…) Chciałabym, by moi bliscy i rodzina mogli mnie zobaczyć na żywo na gdańskiej scenie” – mówiła w wywiadzie dla Red Bulla b-girl AGT, nasza reprezentantka podczas Red Bull BC One World Final 2019 w Mumbaju.

Red Bull BC One Cypher Poland

3 lipca 2021

Hala Cracovii, Kraków

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button