FESTIWALEKONCERTY

Oficjalne rozpoczęcie Pol’and’Rock Festival 2021

27. Pol’and’Rock Festival

Za nami oficjalne rozpoczęcie 27. Pol’and’Rock Festival.

W tym roku, ze względu na ograniczenia związane z pandemią, na Festiwalu bawi się 20 tysięcy osób. Nie mogło jednak zabraknąć spotkań na Akademii Sztuk Przepięknych, koncertów i – przede wszystkim – unikatowej atmosfery, która jest symbolem wydarzenia. Przed nami trzy dni cudownej zabawy zarówno na festiwalowym polu, jak i online.

Pol’and’Rock Festival 2021 (fot. Stanisław Wadas/Pol’and’Rock Festival)

Oficjalne rozpoczęcie Festiwalu

29 lipca równo o godzinie 15.00, zgodnie z tradycją, Festiwalowicze usłyszeli dźwięk gwizdka Romana Polańskiego, sygnalizującego oficjalny start Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Jurek Owsiak przywitał Festiwalowiczów słowami: Nie pytam Was o religię, politykę. Pytam Was o miłość, przyjaźń, muzykę.

Kolorowe flagi już powiewają na wietrze, festiwalowe pole wciąż się zapełnia, a uczestnicy, jak zwykle, tworzą niepowtarzalną atmosferę, która rozgrzewa do dalszej zabawy całe Lotnisko Makowice-Płoty.

Pol’and’Rock Festival 2021 – koncert JAHCOUSTIX (fot. Michał Kwaśniewski/Pol’and’Rock Festival)

Wyjątkowi Goście na Akademii Sztuk Przepięknych

27. Pol’and’Rock Festival nie mógłby mieć miejsca bez Akademii Sztuk Przepięknych. Jak co roku na Festiwalu, poza koncertami, czekają na festiwalowiczów spotkania z niezwykłymi gośćmi. W tym roku na czerwonych fotelach sceny ASP zasiądą jeszcze między innymi Arkadiusz Jakubik, Przemek Kossakowski z ekipą Down the Road oraz Marta Lempart.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button