KONCERTY

Nowy album „A Celebration of Endings”. Biffy Clyro zagra w Warszawie

Biffy Clyro wraca

Wraz ze swoim długo oczekiwanym nowym albumem „A Celebration of Endings”, który ukaże się 14 sierpnia, Biffy Clyro ogłasza przesunięte w czasie europejskie daty ich nadchodzącej trasy koncertowej.

Trasa zaplanowana na październik 2021 roku zostaje również rozszerzona o dodatkowe koncerty w Rzymie, Wiedniu i Warszawie.

Biffy Clyro – szkocki zespół rockowy powstały w 1995 roku, w którego skład wchodzą Simon Neil (śpiew, gitara), James Johnston (gitara basowa, śpiew) oraz Ben Johnston (perkusja, śpiew). Przełom w ich karierze nastąpił w 2007 roku za sprawą czwartego albumu studyjnego ,,Puzzle’’, który zyskał uznanie krytyków, status złotej płyty w Wielkiej Brytanii i wyniósł zespół na szczyty radiowych i sprzedażowych list.

Biffy Clyro w swojej muzyce łączą postpunkową ekspresyjność z ciężkimi, metalowymi riffami. Aktywna działalność koncertowa, siedem albumów studyjnych na koncie, ponad 100 milionów wyświetleń pod teledyskami w serwisie YouTube oraz występy na prestiżowych festiwalach wpisały zespół na listę topowych zespół brytyjskiego rocka początku XXI wieku.

Fani, którzy zamówią album „A Celebration of Endings” w oficjalnym sklepie przed północą w poniedziałek 17 sierpnia, otrzymają dostęp do przedsprzedaży. Fani, którzy zamówili już album w przedsprzedaży, automatycznie otrzymają dostęp. Przedsprzedaż rozpocznie się od godz. 10:00 w środę 19 sierpnia przed sprzedażą ogólną, która rozpocznie się o godz. 10:00 w piątek 21 sierpnia.

Biffy Clyro wraca do Polski

25 października 2021 – Warszawa, klub Stodoła

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 21 sierpnia o godz. 10:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button