RÓŻNOŚCI

Nocne Poezje w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym – informacje

Nocne Poezje

23 listopada, przy pełni księżyca, w godzinach 18.00 – 22.00, w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym odbędzie się drugie już spotkanie dedykowane dorosłym miłośnikom poezji.

Specjalnie na tę okazję Biblioteka pod Żółwiem – filia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku, przygotuje zbiory tomików poezji poświęconych tematyce zwierzęcej. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18.00 przy bramie wejściowej do ogrodu zoologicznego.

Pod opieką przewodnika wyruszycie do chatki „Góralka”. Uczestników zachęcamy do przygotowania ulubionych wierszy, także własnego autorstwa. Będzie gorąca herbata i czas na wspólne rozmowy. Po schadzce w chatce Góralce nocna przechadzka po zoo.

Ilość miejsc jest ograniczona, aby wziąć udział w wydarzeniu:

  1. Kup bilet wstępu do ZOO poprzez stronę https://bilety.zoo.gda.pl/. Zakup i płatność biletów muszą być zrealizowane do 22.11.2018.

  2. Prześlij potwierdzenie zakupu biletu online. Potwierdzenie zakupu biletu będzie podstawą do ostatecznego zarezerwowania dla Ciebie miejsca w wydarzeniu.

  3. Aby wejść do ZOO i wziąć udział w wydarzeniu, należy okazać ważny bilet wstępu.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button