NBA. San Antonio Spurs. Jeremy Sochan z 16 punktami przeciwko Miami Heat

Basketball

Minionej nocy San Antonio Spurs podejmowali Miami Heat.

Jeremy Sochan spędził na boisku 34 minuty, zdobył 16 punktów i miał pięć zbiórek, trzy asysty oraz dwa bloki. Miał też dobrą skuteczność rzutową – 4/6 za 2, 2/3 za 3 i 2/2 za 1. Po zaciętej końcówce Heat wygrali 118:113.

Na początku drugiej kwarty Spurs prowadzili nawet różnicą 19 punktów (34:15), ale zawodnicy Heat szybko wrócili do gry. Do przerwy gospodarze prowadzili tylko 53:50. W połowie czwartej kwarty po punktach Sochana Ostrogi prowadziły nawet 103:93, ale wtedy doświadczenie drużyny z Miami wzięło górę.

Punkty Jeremiego dały jeszcze prowadzenie Spurs 110:109. Na dwie minuty przed końcem aż dwa kosze z rzędu zdobył Josh Richardson, a z osobistych skuteczny był Jimmy Butler. Dlatego gospodarze nie byli w stanie już tych strat odrobić. Heat wygrali 118:113.

Duncan Robinson zdobył dla Heat 26 punktów, a Bam Adebayo do 24 punktów dołożył jeszcze 11 zbiórek. Richardson w sumie zdobył tylko 12 punktów, ale aż sześć w ostatnich dwóch minutach.

Dla Spurs najwięcej rzucili Keldon Johnson (20 punktów i 12 zbiórek) oraz Victor Wembanyama (18 punktów i 11 zbiórek).

Jeremy zablokował rywala

Jeremy trafił za trzy punkty

Skrót meczu na kanale Spurs

Najbliższe mecze San Antonio Spurs:

14/15 listopada (noc z wtorku na środę): Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs godz. 01:30

17/18 listopada (noc z piątku na sobotę): San Antonio Spurs – Sacramento Kings godz. 01:30

18/19 listopada (noc z soboty na niedzielę): San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies godz. 02:00