KONCERTY

Natalia Oreiro gwiazdą Sylwestra 2019 w Zakopanem

Sylwester Marzeń 2019 z Dwójką. Finał "The Voice Senior"

Natalia Oreiro przyjedzie do Zakopanego, by zaśpiewać na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”.

Usłyszymy tam jej największy przebój „Cambio Dolor”. Natalia jest znana z roli w telenoweli „Zbuntowany Anioł” i ma ponad 11 milionów sprzedanych płyt.

W Polsce Natalia Oreiro jest bez wątpienia najbardziej znaną obok Jennifer Lopez i Shakiry latynoską gwiazdą estrady. Początkowo wszyscy poznali ją jednak jako aktorkę. Rola Milagros w serialu „Zbuntowany Anioł”, który emitowano w ponad 80 krajach, przyniosła Natalii ogromną międzynarodową sławę. Liczący 270 odcinków serial bił rekordy popularności a będący muzycznym motywem utwór „Cambio Dolor” śpiewali wszyscy w pierwszej dekadzie XXI wieku. Piosenka pochodząca z pierwszej solowej płyty wokalistki i aktorki pt. Natalia Oreiro, otworzyła jej drzwi do muzycznej kariery. Tuż po wielkim sukcesie albumu Oreiro ruszyła w pierwszą w karierze trasę, w ramach której zagrała 35 koncertów m.in. w Izraelu, Hiszpanii, Czechach, Chile, Rosji i na Filipinach. Ogromny muzyczny sukces nie zniechęcił jej do aktorstwa. Natalia łączyła koncertowanie z pracą na planie kolejnych filmów i seriali.

Będąc u szczytu popularności Natalia Oreiro poznała Ricardo Mollo, wokalistę i gitarzystę argentyńskiej formacji rockowej Divididos. W 2001 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Natalia miała wówczas 24 lata a jej mąż 44. Ślub Oreiro i Mollo był jednym z najgłośniejszych wydarzeń latynoskiego show-biznesu tamtych lat a fani serialu „Zbuntowany Anioł” nie mogli pogodzić się z tym, że ich idolka nie wyszła za serialowego partnera – Facundo Aranę. W 2012 roku na świat przyszło pierwsze i jak na razie jedyne dziecko Natalii i Ricardo, syn Merlin Mollo Oreiro.

Warto przypomnieć, że widzowie TVP mogli oglądać Natalię Oreiro podczas koncertu sylwestrowego TVP1 w 2002 roku. Udział w tegorocznym „Sylwestrze Marzeń z Dwójką” będzie czwartą wizytą artystki w Polsce. Wcześniej była w naszym kraju w 2000 i 2013 roku.

Dodajmy, że oprócz Natalii Oreiro na Równi Krupowej w Zakopanem wystąpią również: Viki Gabor, Chris Norman, Zenon Martyniuk & Akcent, Maryla Rodowicz, Weekend, Golec uOrkiesra, Gromee, Boys, Kombi, Stefano Terrazzino, Chico & The Gypsies, Thomas Anders & Modern Talking Band, Bayer Full oraz Piękni i Młodzi.

Siostry Szydłowskie (fot. Jan Bogacz/TVP)

Siostry Szydłowskie wygrały „The Voice Senior”! Teraz zaśpiewają na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”

Za nami wielki finał pierwszej polskiej edycji muzycznego show dla seniorów. Decyzją widzów „The Voice Senior” wygrały siostry Szydłowskie czyli Elżbieta, Krystyna i Jolanta!

Muzyczne zmagania uczestników „The Voice Senior” przyciągały przed ekrany telewizorów ok. 3 milionów widzów! Tym samym show z muzykalnymi seniorami był najchętniej oglądanym programem rozrywkowym tej zimy w Polsce. Wczoraj wieczorem poznaliśmy zwyciężczynie pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”. Widzowie w głosowaniu SMS zdecydowali, że tytuł Najlepszego Głosu w Polsce wśród seniorów, 50 tysięcy złotych i wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych należą się utalentowanym siostrom Szydłowskim z drużyny Urszuli Dudziak.

Słowa trenerki „The Voice Senior” okazały się prorocze. Tuż po ogłoszeniu zwycięstwa, obecny w studiu Prezes Zarządu Telewizji Polskiej Jacek Kurski, zaprosił Elżbietę, Krystynę i Jolantę do wystąpienia na tegorocznej scenie sylwestrowej w Zakopanem.

„Sylwester Marzeń z Dwójką” odbędzie się 31 grudnia od godziny 20:00 w TVP2.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button