KIELCE

Sylwester 2019. Poparzeni Kawą Trzy zagrają w Kielcach

Nowy Rok 2020 na kieleckim Rynku

Mieszkańcy Kielc witać będą Nowy Rok 2020 na tutejszym Rynku.

Gwiazdą tegorocznego Sylwestra w stolicy województwa świętokrzyskiego będzie zespół Poparzeni Kawą Trzy.

To polski zespół pop-rockowy. Muzyka zespołu jest mieszanką wielu stylów muzycznych takich jak rock, punk czy ska. W zespole zobaczyć można między innymi Wojciecha Jagielskiego, Rafała Osicę oraz Jacka Kreta. Autorem większości tekstów zespołu jest z kolei Rafał Bryndal. Grupa jest znana m.in. z takich przebojów jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Kawałek do tańca” czy „Okrutna, zła i podła”. Poparzeni Kawą Trzy na scenie pojawią się około godz. 23-ej.

Sylwestrowa zabawa rozpocznie się dwie godziny wcześniej od występu DJ-a Z. Lisowskiego i muzyki mechanicznej. Godzinę później na scenę zamelduje się zespół Tacy Sami, który zaprezentuje covery zagranicznych piosenek rockowych z lat 90. Punktualnie o północy Bogdan Wenta, prezydent Kielc wraz ze swoimi współpracownikami złoży mieszkańcom noworoczne życzenia oraz wzniesie toast noworoczny.

W tym roku na mieszkańców Kielc czeka także prawdziwa nowość – kilkunastominutowy pokaz laserowy, uzupełniony muzyką graną na harfie i skrzypcach.

– Tym razem, z kilku powodów, nie odbędzie się pokaz fajerwerków. Chcemy zaskoczyć mieszkańców nowym elementem. Podobne pokazy laserowe odbywały się w poprzednich latach w innych miastach i cieszyły się bardzo ciepłym przyjęciem. Jesteśmy przekonani, że w Kielcach również wzbudzi on zachwyt. Wsłuchujemy się także w głos kielczan, szczególnie miłośników zwierząt, które źle znoszą odgłos fajerwerków oraz rzucanych petard – tłumaczy Tomasz Porębski, rzecznik prezydenta Kielc.

Ostatnim elementem sylwestrowej zabawy na Rynku będzie koncert zespołu Hit Boys, który potrwa do godz. 1.30 w nocy.

PROGRAM

21:00 Rozpoczęcie Koncertu Sylwestrowego
21:03 DJ Z. Lisowski
22:00 Koncert Zespołu “Tacy Sami”
23:00 Koncert Zespołu “Poparzeni Kawą Trzy“
23:55 Życzenia Prezydenta Kielc
00:00 Toast Noworoczny / Pokaz Laserowy
00:20 Koncert Zespołu “Hit Boyz”
(UMK)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button