FESTIWALEKONCERTY

Motionless ​In ​White pierwszą ogłoszoną gwiazdą na Pol’and’Rock Festival 2024

Lotnisko Czaplinek-Broczyno

Jurek Owsiak ogłosił pierwszą ​gwiazdę jubileuszowej 30. edycji Pol’and’Rock Festival.

Motionless ​In ​White wystąpią na Dużej ​Scenie ​Najpiękniejszego ​Festiwalu Świata.

Motionless In White okiełznali moc mrocznego połączenia industrialnego metalowego dysonansu, urzekającego gotyckiego popu i ikonografii godnej wielkiego ekranu, aby wyłonić się jako najbardziej niepokorna i filmowa siła rocka naszej generacji. Grupa znana jest ze współpracy z Jonathanem Davisem z Korn, Marią Brink z In This Moment i Danim Filthem z Cradle of Filth.

Wraz z wydaniem każdej kolejnej płyty, zespół z Thrust Belt w Scranton, PA, budował oddaną rzeszę fanów na całym świecie. Ich albumy Reincarnate [2014], Graveyard Shift [2017] i Disguise [2019] znalazły się w TOP 5 listy Billboard Top Hard Rock Albums Chart i Top Rock Albums Chart. Hit „Another Life” osiągnął (do tej pory) oszałamiającą liczbę 100 milionów wyświetleń.

Mając za sobą setki koncertów i festiwali wypełnionych rozentuzjazmowanymi tłumami, wystąpili jako headlinerzy Trinity Of Terror Tour, wyprzedając bilety na trasie wiodącej przez całe Stany Zjednoczone. Ich niestrudzona praca i pasja do muzyki utorowały drogę do wydania mistrzowskiego albumu studyjnego Scoring The End of the World w 2022 roku, którego single zrobiły furorę na platformach streamingowych. Kawałki z tego krążka epatują dzikością, entuzjazmem i niewiarygodną energią. Wygląda na to, że zespół nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Czas na ich spektakularny koncert na Pol’and’Rock Festival 2024.

Motionless In White tworzą: Chris Motionless [wokal], Ricky Olson [gitara], Ryan Sitkowski [gitara], Vinny Mauro [perkusja] i Justin Morrow [bas].

30. edycja Pol’and’Rock Festival

Znany wcześniej jako Przystanek Woodstock, Pol’and’Rock Festival to przede wszystkim wielka muzyczna przygoda, podczas której ożywają ideały oryginalnego Woodstocku’69. Odbywający się w Polsce od 1995 roku festiwal już po raz 30. wyśle w eter dźwięki Pokoju, Miłości i Muzyki!

W dniach 1-3 sierpnia 2024 roku ponownie na dawnym lotnisku Czaplinek-Broczyno Najpiękniejsza Publiczność Świata spotka się, by pielęgnować wartości wolności, braterstwa i rock’n’rolla (ale nie tylko!), podczas jubileuszowej edycji Pol’and’Rock Festival.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button