RÓŻNOŚCISTYL

Milena Sadowska na zgrupowaniu Miss Świata 2019. Czy najpiękniejsza Polka otrzyma koronę? [ZDJĘCIA]

Miss Świata 2019

Milena Sadowska, Miss Polonia 2018 już w sobotę weźmie udziale w finale najbardziej prestiżowego i najstarszego konkursu piękności na świecie – Miss World 2019!

Gala finałowa wydarzenia odbędzie się 14 grudnia w Londynie. W wyborach weźmie udział ponad 120 kandydatek z całego globu! Aktualnie trwają ostatnie przygotowania do finału.

Mamy najnowsze zdjęcia Mileny ze zgrupowania Miss Świata!

Nasza piękna reprezentantka zaprezentuje się na finale wyborów Miss Świata w sukniach projektu duetu Paprocki & Brzozowski. Projektanci przygotowali kilka sukni wieczorowych i koktajlowych specjalnie na to wydarzenie i z myślą o Miss Polonia. Od blisko trzech tygodni Milena przebywa w Londynie na zgrupowaniu konkursu Miss World. Reprezentantka Polski wzięła już udział w charytatywnym balu, rozmowach z jurorami, nagraniach telewizyjnych, pokazach mody czy konkurencjach Miss Sport i Miss Talent. Finałowe rozstrzygnięcia i wyniki poznamy w sobotę podczas gali, która rozpocznie się o godzinie 15.00 czasu polskiego. Transmisja na żywo będzie dostępna w internecie.

Milena Sadowska w listopadzie 2018 została wybrana 40. w historii Miss Polonia. Ma 20 lat i pochodzi z Babic. Jest studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Marzy o pracy w telewizji. Przez ostatnie kilka miesięcy realizowała projekt charytatywny „Piękna z przesłaniem” na rzecz Omenaa Foundation. W sierpniu br. udała się z misją humanitarną do Ghany, a w październiku wraz z Biurem Miss Polonia zorganizowała bal charytatywny na rzecz budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie. W ramach aukcji charytatywnej udało się zebrać blisko 200 tysięcy złotych na ten cel. Projekt „Piękna z przesłaniem” zostanie zaprezentowany przez Milenę na zbliżających się wyborach Miss Świata.

Czy Milena Sadowska pójdzie w ślady Anety Kręglickiej, Miss Polonia 1989, która 30 lat temu wygrała jako pierwsza i jedyna dotychczas Polka wybory Miss World? Trzymamy mocno kciuki!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button