KONCERTY

Męskie Granie 2022. 16 koncertów w 8 miastach Polski

Koncertowa Polska

Najpopularniejsza trasa koncertowa nad Wisłą powraca w nowej formule.

W tym roku projekt przybierze formę festiwalu odbywającego się przez dwa dni w aż ośmiu miastach Polski. Artystycznych eksperymentów i przekraczania muzycznych granic w wykonaniu artystów reprezentujących odmienne konwencje i style będzie można doświadczyć w Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Gdańsku i Żywcu. Przedsprzedaż biletów rusza 7 kwietnia, a pozostałej puli – 8 kwietnia.

16 koncertów z najlepszą polską muzyką

Męskie Granie od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. 13. edycja to 16 koncertów, które odbędą się w ośmiu miastach: Poznaniu (24-25 czerwca, Park Cytadela), Katowicach (8-9 lipca, Muchowiec), Warszawie (15-16 lipca, Służewiec), Wrocławiu (22-23 lipca, Partynice), Krakowie (29-30 lipca, Muzeum Lotnictwa), Szczecinie (12-13 sierpnia, Łasztownia), Gdańsku (19-20 sierpnia, Arena) i Żywcu (26-27 sierpnia, Amfiteatr Pod Grojcem).

Męskie Granie to wydarzenie, które od lat zbliża ludzi, stanowiąc przestrzeń wymiany wrażeń, myśli i emocji, zarówno dla zaproszonych artystów, jaki i publiczności. Tego lata tych wyjątkowych spotkań będzie jeszcze więcej, ponieważ trasa przybierze formułę festiwalu, podczas którego koncerty będą się odbywały w piątki i soboty. Na dwóch scenach zaprezentują się najlepsi polscy artyści, zarówno ci znani z poprzednich edycji Męskiego Grania, jak i zupełnie nowi reprezentanci młodego pokolenia. Męskie Granie Orkiestrę 2022, której skład ujawniony zostanie w najbliższych tygodniach, będzie można usłyszeć w każdą sobotę. Zwieńczeniem piątkowych koncertów będzie natomiast wyjątkowy projekt przygotowany specjalnie na tegoroczną trasę, którego nie będzie można usłyszeć w żadnym innym miejscu. Oba dni będą miały zupełnie inny program, który z pewnością przypadnie do gustu fanom polskiej muzyki – nie zabraknie nowości i debiutów oraz nieoczekiwanych połączeń. Cały line-up Męskiego Grania zostanie ujawniony w najbliższych tygodniach.

Tego lata Męskie Granie odwiedzi następujące miasta:

24-25 czerwca – Poznań, Park Cytadela
8-9 lipca – Katowice, Muchowiec
15-16 lipca – Warszawa, Służewiec
22-23 lipca – Wrocław, Partynice
29-30 lipca – Kraków, Muzeum Lotnictwa
12-13 sierpnia – Szczecin, Łasztownia
19-20 sierpnia – Gdańsk, Polsat Plus Arena
26-27 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button